Presunúť na hlavný obsah

Letný flirt neskončil tak, ako som očakávala: Kvôli tejto veci som dúfala v jeho rýchly koniec

Partnerské vzťahy

Ako rýchlo prišlo, tak rýchlo odišlo. Aspoň to sa od letných lások očakáva. Marianna však mala inú skúsenosť.

S letnými láskami sa spája určitá povesť. Začínajú rýchlym vzplanutím, vyznačujú sa intenzívnym priebehom a ich expiračná doba sa zväčša spája s koncom letnej dovolenky. Podobne si letné flirty  predstavovala aj Marianna, ktorá sa chystala na dovolenku so svojou kamarátkou Mirkou. „S Mirkou sme sa na babskej dovolenke boli dohodnuté už dávno. Je pravdou, že som si medzičasom našla priateľa, no boli sme spolu len krátko a Mirka sa na mňa spoliehala,” začína rozprávanie o letnej dovolenke Marianna.

Neprehliadnite: Priateľ si po našom rozchode našiel moju vernú kópiu: Kvôli tejto veci som sa však cítila ešte horšie

Kamarátky sa na spoločnú dovolenku tešili a odrátavali dni, kedy budú s drinkom v ruke ležať na pláži. „Dovolenku sme si užívali. Prebiehala presne podľa našich predstáv. Oddychovali sme, opaľovali sa a večer vždy vyrazili do mesta za nočným životom. Mirka už dlhšie nikoho nemala a ja som si dala za úlohu, že jej niekoho nájdem. Bolo mi jasné, že to asi nebude láska na celý život, ale po ťažkom rozchode potrebovala reštart. V jednom z miestnych klubov sme sa zoznámili s dvomi chalanmi z Čiech, ktorí boli tiež na dovolenke. Zabavili sme sa a dohodli sa i na spoločnom výlete. S Mirkou sme sa trochu spoliehali na to, že zabudnú, no nezabudli. Zvyšok dovolenky sme trávili vo štvorici. Bolo to fajn.” 

Prečítajte si tiež: Šťastne až do smrti? Pri hľadaní toho pravého pre vás tieto znamenia vynechajte!

Plány sa zmenili

„Samozrejme to s Mirkou a mojim plánom dopadlo inak, než som si predstavovala. Mirka sa do niečoho nového hrnúť nechcela a navyše sa znova obnovoval kontakt medzi ňou a jej bývalým priateľom. Stalo sa však naopak niečo iné, čo som teda neplánovala. Jeden večer sme sa pripili a skončila som v Radkovej posteli.” Dovolenka sa skončila a Marianna dúfala, že jej chyba neopustí ostrov. 

Späť do reality

„Vrátili sme sa domov a dúfala som, že realita bežného dňa vráti všetko do normálu. Radek však celú situáciu nevnímal ako chybu, ale ako šancu na veľkú lásku. Opakovane ma kontaktoval, doslova ma bombardoval správami o tom, ako mu chýbam a ako sa za mnou    na Slovenskopresťahuje, len aby sme mohli byť spolu. Nechcela som mu ublížiť, nikdy som mu nedávala žiadne nádeje, no začínal to už skutočne preháňať! O mojom priateľovi nevedel, zariskovala som teda a povedala mu, že niekoho mám. Úprimne povedané, bála som sa, že sa bude chcieť pomstiť, vyhľadá  si môjho priateľa a prezradí mu, čo sa medzi nami stalo. Jeho ješitnosť však bola väčšia ako údajná láska. Vypočula som si síce pár nadávok, no stálo to za to! Vraj so mnou skončil. Chválabohu! Poučila som sa a nabudúce si takýto letný flirt rozhodne odpustím,” hovorí Marianna.

- Najčítanejšie -