Presunúť na hlavný obsah

Šťastne až do smrti? Pri hľadaní toho pravého pre vás tieto znamenia vynechajte!

Partnerské vzťahy

Hovorí sa, že manželstvá sa rodia v nebi a astrológovia s tým do istej miery súhlasia. Hviezdy totiž ovplyvňujú aj spôsob, akým si budujeme naše vzťahy.

Baran

Ženy narodené v znamení Baranatemperamentné. Občas môžu byť netrpezlivé a vo vyhrotených situáciách až kruté či agresívne. Úspech možno očakávať vo vzťahu s partnermi s pokojným charakterom. Medzi ne určite nepatrí Baran, Býk alebo Lev.

Býk

Býci sú skutoční milovníci pohodlia a stability, ktorí drámu priam neznášajú. Potrebujú pokojný život naplánovaný do bodky a istotu toho, že sa môžu na svojho prartnera spoľahnúť za každých okolností. Z toho dôvôdu sa vzťah nebude dobre vyvíjať s bezstarostnými Blížencami, Strelcom alebo Rybami.

Blíženci

Spoločenskí Blíženci milujú objavovať nové veci. Dobrodružstvo je ich druhé meno. Tichí, plachí a nudní muži nie sú pre toto znamenie zverokruhu vhodnými partnermi, čo znamená, že Rak, Panna a Kozorožec nebudú pre Blížencov tou najlepšou voľbou.

Rak

“Domácki” Raci zväčša nemajú tendencie naháňať kariérne úspechy, no tieto dámy sú bezkonkurenčné, pokiaľ ide o udržiavanie tepla rodinného krbu. Logicky, muži, ktorých nadčasy v práci sú rátané na dlhé hodiny alebo tí, ktorí sú vždy na služobných cestách, pre nich nepredstavujú partnerov, s ktorými dokážu vytvoriť súhru. Rodinu ako svoju hlavnú a jedinú prioritu nemajú muži v znamení Barana, Strelca a Vodnára.

Neprehliadnite: Zverokruh odhalí vaše superschopnosti: Viete, ktorou silnou stránkou disponujete práve vy?

Lev

Odhodlaní vodcovia, ktorí sa narodili v tomto znamení, sú úžasne sebestační. Tieto ženy potrebujú skôr submisívnych partnerov, s ktorými nebudú mať žiadne nezhody. Muži narodení v znamení Leva, Rýb a Škorpióna nie sú pre tieto dominantné ženy vhodní.

Panna

Život ženy Panny je presne naplánovaný a od svojho muža očakáva rovnakú presnosť. Nechce partnera bez ambícií alebo jasných cieľov, či toho, kto je zvyknutý na život v chaose. Najčastejšie sa jedná o Blížencov, Strelca a Vodnára, ktorí pre ňu teda nie sú vhodní.

Váhy

Ženy v znamení Váh vnímajú manželstvo ako súhrn zábleskov romantiky. Je dôležité, aby sa cítili milované a ich partneri by mali byť otvorení a nemali by sa báť prejaviť svoje emócie.. Z tohto dôvodu je pre nich ťažké vybudovať si plnohodnotný vzťah s Rakom, Býkom alebo Rybami.

Škorpión

Škorpióni doslova neznášajú lži a predstieranie. S ľahkovážnymi, koketnými a nevernými partnermi nemajú zľutovanie. Muži narodení v znamení Váh, Blížencov či tvrdohlaví Levi pre nich určite nebudú partnermi na celý život.

Prečítajte si tiež: Peniaze nerobia človeka, avšak: Toto je 5 znamení, ktoré sú na ne magnetom

Strelec

Strelci milujúci slobodu sú vždy v pohybe a nechcú byť ničím a nikým obmedzovaní. Manželstvo s partnermi, ktorí sú posadnutí kontrolou a pred zážitkami uprednostňujú skôr pobyt doma, ako napríklad Panna, Kozorožec alebo Býk, nie je to, o čo ženy narodené v znamení Strelca usilujú.

Kozorožec

Uvedomelý Kozorožec vie s istotou, že v tomto živote nie je nič zadarmo. Nemá prirodzene sklony k hádkam a argumentovaniu, takže manželstvá so Strelcom, Baranom alebo Levom ho môžu prevalcovať.

Vodnár

Jednou z hlavných predností slobodomyseľných žien - Vodnárok je ich vlastná individualita. Preto, analytická Panna, konzervatívne Ryby a manipulatívny Škorpión nie sú pre ženy narodené v tomto znamení dobrou voľbou.

Ryby

Zasnené Ryby zúfalo potrebujú umiernených realistov, ktorí sú jemní a schopní porozumieť ich svetu. Takýchto mužov nenájdeme medzi Baranmi, Levmi a Strelcami.