Presunúť na hlavný obsah

Ctižiadostivá, zmyselná, či s materinskými sklonmi: Znamenie vášho partnera prezradí, po akej žene naozaj túži

Feminity

Ak si nie ste úplne istá, či spĺňate očakávania vašej polovičky, zistite, po čom naozaj túži. Radšej skôr ako po rokoch, no nie? Prezradí vám to deň, kedy sa narodil.

Prečítajte si: Môj muž si na mne všimol malú zmenu, ktorá mi rozbila manželstvo: Nespravte rovnakú chybu ako ja

Baran 

Práve muž narodení v znamení Barana, potrebuje po svojom boku ctižiadostivú a ambicióznu ženu. Taká, ktorá s ním zvládne držať tempo a nebude sa báť akýchkoľvek výziev.

Býk

Pokiaľ máte po svojom boku muža narodeného v znamení Býka, vedzte, že by ste mali byť pokojná a vyrovnaná. To je niečo, na čo Býci nedajú dopustiť. No a nemali by ste mať prehnane vysoké nároky. Na tento aspekt sú celkom citliví.

Blíženci

Blíženci potrebujú ženu so zmyslom pre humor. Chcú aby si bezproblémov dokázala vyjsť s kýmkoľvek, bola nekonfliktná, milá a ochotná pomáhať.  To je pre nich vo vzťahu prioritou. 

Lev

Krásna, pohotová, aktívna, zábavná. Toto všetko je predstava muža Leva. Chce po svojom boku dokonalú partnerku, ktorá im dá všetko. Zároveň bude mať pochopenie pre ich voľný čas a nebude ich v ničom obmedzovať.

Panna 

Panna je intelektuálne znamenie a práve takú ženu aj chce. Hoci sa hovorí, že protiklady sa priťahujú, v tomto prípade to zrejme neplatí. Ak vám však nechýba logické, analytické myslenie  a intelektuálne témy nie sú pre vás tabu, ste ženou ich srdca.

Váhy

Pre Váhy je veľmi dôležitý vzhľad a správanie. Potrpia si na eleganciu a distingvovanosť. Túžia po žene, ktorá je taktná, férová a nikdy sa pri nej nestretnú s výčitkami. 

Prečítajte si tiež: Budúcnosť s kopou ľahko zarobených peňazí a »bez námahy«: Mladšia generácia sa necháva najviac strhnúť

Škorpión 

Nezávislá, temperamentná. To sú presne kritériá, ktoré by ste mali spĺňať, ak ste partnerkou Škorpióna. To, že dokážete fungovať sama, nepotrebujete asistenciu pri všetko a istá dávka emancipácie, dostáva totiž Škorpióna do kolien.

Strelec

Ak vám nechýba dostatok energie, milujete dobrodružstvá, cestovanie a spoznávanie neobjaveného, ste ideálnou partnerkou pre Strelca. Svoju nespútanosť totiž nedokážu skrotiť, ani keď sa náhodou usadia. 

Kozorožec

Presný opak ako Strelec potrebuje muž Kozorožec. Žena, ktorá je pokojná, veľmi tichá a veľa toho nenahovorí je pre nich ideálna. Rovnako by nemala mať príliš veľké ambície. 

Vodnár 

Nespútanosť. Presne tak možno definovať vlastnosť, ktorá by vám nemala chýbať, ak chcete tvoriť pár s Vodnárom. Potrebujú po svojom boku niekoho, kto je nekonvenčný a rovnako svojský ako sú oni.

Ryby

Ak rada sntívate, nie je vám cudzí svet fantázie a ste citlivá, s mužom narodeným v znamení Ryby, budete dokonalou dvojicou. 

Sedí to na Vášho partnera?

spolu hlasovalo 94 ľudí

Áno
54
Nie
40

- Najčítanejšie -