Presunúť na hlavný obsah

Láka ich prestíž a život v luxuse: Tieto znamenia patria medzi najúspešnejšie, našli ste sa?

Feminity

Su ambiciózni, precízni, spoľahliví a všetko, čoho sa chytia im vyjde. Viete, ktoré znamenia patria medzi tie najúspešnejšie?

Patria medzi veľkých extrovertov, sú neprehliadnuteľní, sebavedomí, s istotou a odhodlaním kráčajú za svojim. A čokoľvek si zaumienia, to im jednoducho vyjde. Náhoda? Možno, alebo sa len narodili pod šťastnou hviezdou. 

Neprehliadnite: Najkrajšie šaty tejto jari: Máme pre vás štýly, v ktorých môžete tento symbol ženskosti nosiť

Áno, majú radi luxus, prestíž, doprajú si drahé dovolenky, či kvalitné autá. A vôbec sa za to nehanbia, patrí to k ich životnému štýlu. No nič z toho im nespadlo len tak z neba. Preto aby sa mali dobre, robia skutočne veľa. Pozrite sa spolu s nami, ktoré znamenia zverokruhu, patria medzi tie naúspešnejšie. 

Lev

Znamenie leva považujú astrológovia za nasilnejšie znamenie zverokruhu. Neznášajú konvencie, zaužívané pravidlá, s ktorými nesúhlasia ignorujú z princípu a radi si vytvárajú vlastné. V kariérnej oblasti sa vo väčšine prípadov nachádzajú vo vedúcej funkcii, nakoľko také miesto, je pre nich ako stvorené. Chcú aby ich okolie obdivovalo a chválilo za ich spôsob života a komunikáciu. Majú skvelé organizačné schopnosti a zmysel pre krásu. Skvele sa im darí v súdnictve, stávajú sa z nich výborní právnici. 

Prečítajte si tiež: Hair clips ako trend sezóny, ktorý neprehliadnete: Ukážeme vám, ako nosiť vychytené vlasové doplnky

Panna

Ľudia narodení v znamení Panny, nenechávajú nič na náhodu, bojojú za to, čo si zaumienili, snažia sa splniť si svoje ciele, veci doťahujú do konca a v neposlednom rade sa nespoliehajú na druhých. Prejavuje sa u nich perfekcionizmus, všetko im musí sedieť a neuspokoja sa len tak s hocičím. Bojujú vždy za veci, ktoré pre nich majú zmysel a nevzdávajú sa. Ich mottom je, že vždy sa oplatí za to, po čom túžime bojovať. Bývajú z nich výborní lekári, zverolekári, či novinári.  No čo, ako je to s vami, našli ste sa medzi týmito riadkami?

Narodili ste sa v jednom z týchto znamení?

spolu hlasovalo 259 ľudí

Áno
158
Nie
101

Diskusia k článku

comments powered by Disqus