Presunúť na hlavný obsah

Iniciály vášho mena a priezviska odhalia, aká ste osobnosť: Vždy preváži toto písmeno!

Zábava

Každé písmeno má svoju vibráciu a energiu, ktorá dokáže ovplyvňovať naše životné postoje a smerovanie. Čo o vás prezrádza vaše meno a priezvisko?

Pozrite sa na svoje meno a priezvisko, respektíve na začiatočné písmeno, z ktorých sa skladá. Samozrejme, v prípade dám dochádza po vstupe do manželstva k zmene priezviska. Rovnako tak sa tak podľa astrológov mení aj vaša povaha. Nie však zo dňa na deň, ale postupne bez toho, aby ste si to vedome všímali. Akú energiu teda nosí vaša osobnosť na základe mena a priezviska? Zistite o sebe o čosi viac. 

Prečítajte si: Tieto tri znamenia zažijú najkrajšie leto tohto roka: Patríte medzi ne aj vy?

Meno a priezvisko

Pozrite si, akú energiu so sebou nosí litera, charakteristická pre vaše meno a priezvisko. Vždy preváži písmeno so silnejšou vibráciou.

A – Písmeno, ktoré odráža sebavedomie, ale aj individualitu. Táto osoba urobí všetko pre to, aby jej aktivita priniesla vytúžené ovocie. Všimnete si ju na prvý pohľad a pre druhých je zdrojom motivácie.

B – Citlivosť a empatia ich vystihuje najlepšie. Títo ľudia sú radi obklopení spoločnosťou, neradi sa spoliehajú len sami na seba. Sú to väčšinou protiklady – jedni si radi zaflirtujú, druhí zotrvávajú v dlhodobom vzťahu.

C – Ľahko nadväzujú kontakty, ale majú čo robiť, aby si túto pozornosť udržali dlhodobo. Vo vzťahu k nim sú ľudia opatrní a zdržanliví, čo sa očakávaní týka.

D – Ambície sú vysoké, realita často iná ako boli ich predstavy. Vekom však od svojho snívania upúšťajú a čím viac chápu realitu, žije sa im ľahšie. Kompenzuje to láska, ktorú dostávajú od okolia.

E –  Tichá voda brehy myje. To charakterizuje osoby, ktorých meno začína na toto písmeno. Občas sa nevedia vysporiadať s tým, čo im život hádže pod nohy, pretože túžia po láske, súcite a mieri.

F – Patria medzi najlepších spoločníkov. Ľudia ich prítomnosť vyhľadávajú, niekedy svojimi problémami až zaťažujú, ale im to neprekáža. Každému sa snažia vštiepiť radosť a chuť do života.

G – Patria medzi najsilnejšie osobnosti, majú až vodcovské sklony. S nimi prichádzajú aj možné konflikty, no v konečnom dôsledku ide o veľmi úspešných ľudí, pretože na svojej vlastnej ceste sa stávajú silnejšími práve v dôsledku popálenia sa.

H – Svoju hrdosť si nosia všade so sebou a v živote túžia po tom, aby mali v spoločnosti významné postavenie, či už ich zásluhou, alebo zásluhou niekoho iného, na koho sa upnú. Majú svoj sen, ktorý si chcú plniť nech to stojí čo to stojí.

CH – Osobnosť plná zvratov. Jeden rok excentrická, ktorá nevie, čo so sebou a už vôbec nie so životom. Potom zase plná mieru a pokoja v duši, ktorá nič okrem drobností nepotrebuje. Všetko závisí od toho, čo alebo kto ju v živote stretáva.

I – Jedni z najpracovitejších ľudí, ktorí majú základ úspechu vo vzťahoch v súkromí. Akonáhle sa ich však snaží niekto zdiskreditovať alebo 

J – Na jednej strane majú srdce na pravom mieste a sú ochotní bojovať za lepšie zajtrajšky. Na strane druhej, často sa svojou extrovertnou povahou vyvyšujú nad ostatných.

K – Toto písmeno vysiela energiu večnej nespokojnosti. To môže znamenať aj dobré, aj zlé. Každopádne títo ľudia dokážu byť dobrou oporou a to aj vtedy, keď sa s nimi nevidíte nejaký ten čas. Nikdy nezabúdajú.

L – Kreativita ich vystihuje najviac a sloboda je v ich živote dôležitá. V súkromí však očakávajú všetko od opačného pohlavia, no vďaka ich energii sa im darí, aby im dotyčná osoba splnila všetko to, čo im na očiach vidí.

M – Ľudia s týmto písmenom patria medzi večných snílkov. Hovorí sa však, že ten kto nesníva, v živote nič nedosiahne. Ide o cieľavedomých ľudí, ktorí po malých krokoch dosiahnu to, čo si zaumienia. 

N – Ich predstava o živote je iná ako je realita a upokojujú sa tým, že túžia po slobode. Závisť im môže znižovať popularitu u spoločnosti, no nie vždy vypláva na povrch. 

O – Ochrankársky inštinkt je to, čo ich vystihuje. Chcú pre seba a najbližšie okolie len to najlepšie, čo ich často vedie až k prehnanému správaniu. Dôležité je, že sú ochotní prijať pravdu taká, aká je.

P – S energiou tohto mena sa spája samoľúbosť. Musia mať istotu, že sa páčia okoliu a až potom budú spokojní sami so sebou. Sú však dobrými partnermi, rodičmi, aj kamarátmi. 

Q – Sú verní, ale to v dôsledku akejsi pohodlnosti a lenivosti. Nechávajú sa unášať životom tak, ako to ide a všetko pripisujú osudu bez toho, aby si uvedomovali, že to majú vo svojich rukách.

R – Títo ľudia v živote dokážu postupnými krokmi veľa. Aj keď si myslia, že sa im veľakrát nedarí, realita ukazuje niečo iné. S ich „chtíčom“ totiž stúpajú aj ich nároky. 

S – Môže sa zdať, že tieto osoby sú najskôr ku všetkým veľmi priateľské. Ak však nehráte ich hru, veľmi rýchlo vás zo svojho okolia vyradia. Niekedy sa v nich prejavuje žiarlivosť a závisť, ale to celkom zbytočne. 

T – Je pre nich typické to, že sa vyhýbajú konfliktom a vďaka ich priamočiarosti a hovoreniu pravdy aj nedorozumeniam. Ide o ľudí, ktorí sú sami o sebe osobnosti, ktoré sa zapíšu do vašej pamäte svojou originalitou a výnimočnosťou. Neriešia, čo si okolie myslí.

U – Príliš emotívne prežívajú akékoľvek udalosti života namiesto toho, aby ich žili. Je to škoda, pretože sa v nich skrýva viac ako si oni sami o sebe myslia a mohli by tieto prednosti využiť oveľa efektívnejšie.

V – Hlava nehlava, idú si za svojimi záujmami a nič ich nezastaví. Možno práve preto sa im darí v tom, čo si vytýčia. V oblasti lásky im však môžu chýbať city, aké by partner od nich očakával.

Neprehliadnite: Svadba, rozvod, prírastok, či odchod do zahraničia: Týchto 5 znamení čaká v tomto roku najviac zásadných zmien

W – Umelecká duša, ktorá dokáže byť veľmi inšpiratívna. Akonáhle však zaútočíte na jeho zraniteľné miesto, jej povaha naberie iný spád a nespoznávate ju.

X – Výnimoční ľudia, avšak výnimočné vlastnosti na základe toho nemožno očakávať. Silnou stránkou je však obeta, starostlivosť a zmysel pre dobro.

Y – Majú dobre vybudované sebavedomie, pretože sa vždy akosi vymedzovali priemeru spoločnosti a to už len v dôsledku tohto netypického písmena. Nič ich len tak nezlomí a to im môže pomôcť na ceste za ich snami.

Z – Autorita a pocit nezastaviteľnosti. Tak možno charakterizovať osoby, ktorých meno má dočinenia s posledným písmenom abecedy. Zvyčajne sú vyspelejší od ostatných a presne vedia, čo chcú. 

- Najčítanejšie -