Presunúť na hlavný obsah

Najviac milionárov sa vraj rodí v tomto znamení zverokruhu: Medzi ostatnými vyniká týmito vlastnosťami

Kariéra

Ak si vyberáte partnera podľa znamenia, mali by ste vedieť, že ak je reč o financiách, je jedno znamenie, ktoré medzi ostatnými výrazne vyniká.

Podľa Marketwatch.com sa najviac milionárov rodí v znamení vodnára. Potvrdzujú to aj štatistiky časopisu Forbes, ktoré sa robia každoročne. Z výsledkov prieskum o najbohatších ľuďoch na svete od roku 1996 do roku 2015 vyplýva, že najviac boháčov bolo za všetky tie roky v znamení vodnára. 

Prečítajte si: Ako sa správa zamilovaný muž v znamení sebavedomého leva? Takého partnera by chcela každá žena

Akí sú vodnári?

Vo všeobecnosti sú vodnári nezávislí, originálni a progresívni ľudia. Majú istú dávku temperamentu a vedia byť nekompromisní. Snažia sa hľadať pravdu, byť priateľskí a láskyplní k svoju okoliu. Dobre im to páli a sú neskutočne tvoriví. Môže sa však stať, že sú aj necitliví a vedia človeku ublížiť. Citovo sa neotvárajú každému, preto majú len zopár priateľov. 

Čo mu nosí šťastie?

Šťastný deň je pre nich sobota a nedeľa, čísla 4, 8, 13, 17, 22, 26. Vhodnými kameňmi sú pre nich opál a akvamarín. Ako talizman môžu mať špeciálne pero či ceruzku, ktoré použijú iba pri špeciálnych príležitostiach.

Mohlo by vás zaujímať: Najlepšie manželky sa rodia v týchto znameniach: Pre tieto vlastnosti ich muži vedia oceniť

Preferujú prácu, ktorá je poslaním

Pre vodnárov je dôležité, aby ich práca mala nejaké posolstvo. Znamenie praje všetkým tým, ktorí majú podnikateľského ducha a rozmýšľajú nad vlastným biznisom. Byť len malým článkom vo veľkej firme nie je nič pre nich. Majú progresívne myslenie, ktoré je vyvážené praktickosťou, čo sa hodí pri kreatívnej práci. Bez problémov riešia aj zložitejšie problémy, preto aj vedci a vynálezcovia ako Galileo Galilei, Charles Darwin či Dmitri Mendeleev sa narodili v tomto znamení.

Schopnosti a vlastnosti 

Vodnári sú veľmi inteligentní ľudia, za čo bývajú aj často uznávaní a rešpektovaní. Ďalšou ich prednosťou je dar reči, ktorý sa preukáže v rámci skvelých komunikačných schopností. Sú prirodzenými vodcami, vďaka čomu bývajú lídrami aj na najvyšších pozíciach vo firmách. Takisto sú veľmi lojálni k priateľom i v pracovných vzťahoch. 

- Najčítanejšie -