Presunúť na hlavný obsah

Najlepšie manželky sa rodia v týchto znameniach: Pre tieto vlastnosti ich muži vedia oceniť

Zábava

Znamenia zverokruhu dokážu o osobe, s ktorou chcete stráviť zvyšok života veľa napovedať. Muži po svadbe veľakrát hovoria, že si nespoznávajú vlastné ženy. Pri týchto znameniach zverokruhu si to pravdepodobne nepovedia.

Baran (21.marec – 19. apríl)

Ženy v znamení barana majú silný a imperiálny charakter. Takmer vždy dosiahnu to, čo si zaumienia, preto sú tieto ženy  vhodné pre mužov so silnou osobnosťou. Len tak ľahko ich niečo nezlomí, no na oplátku očakávajú, že ich muž bude podporovať vo všetkom, do čoho sa pustí. Nelietajú v oblakoch, stoja pevne na zemi, sú realistické, preto sa nehodia k žiadnemu snílkovi. Sú z nich dobré, ale náročné matky, čo sa v konečnom dôsledku vyplatí, pretože ich deti bývajú v živote úspešné a na vysokých pracovných pozíciách. Majú množstvo energie, preto dokážu ťahať aj za dvoch. Vernosť patrí vo vzťahu medzi samozrejmosť. Vášeň a sexuálny život je pre nich dôležitý, takže manželia sa nemajú na čo sťažovať.

Prečítajte si: Ako sa správa zamilovaný muž v znamení sebavedomého leva? Takého partnera by chcela každá žena

Rak (21.jún – 22. júl) 

Ženy narodené v tomto znamení vedia mať neuveriteľne silné city k partnerovi. Na základe toho im prejavujú bezpodmienečnú lásku a sú ochotné urobiť pre partnera a rodinu čokoľvek. Račice vytvárajú všetko pre príjemnú atmosféru a pre to, aby bol partner šťastný. Rady sa realizujú v kuchyni a snažia sa byť dobrými kuchárkami. Úloha matky im veľmi pasuje, starostlivosť o deti zvládajú bez problémov. Račice rady ochraňujú svojich blízkych a majú silný materinský inštinkt. Rodina pre nich znamená celý život, preto sa snažia, aby všetko perfektne fungovalo. Niekedy však môžu byť precitlivené na veci, ktoré nie sú dôležité

Mohlo by vás zaujímať: Stačí táto jedna veta a prinútite muža, aby vás pozval von, aj keď si s ním len píšete: Vyskúšate?

Lev (23. júl – 22. august) 

Ženy levice sú naozajstné hrdinky. Sú to veľmi silné osobnosti, preto sa k ním hodí rovnocenný partner, ktorý zvládne ich temperament. Keď však takého muža vedľa seba majú, puto, ktoré sa medzi nimi vytvorí je naozaj silné. Keďže priťahujú opačné pohlavie a sú často obletované inými mužmi, partner by mal byť vyrovnaný a sebavedomý, aby nenastali kvôli tomuto faktoru nedorozumenia. Napriek tomu sa muži nemusia obávať nevery, pretože levice si svoje teritórium strážia samy. Ich láska je silná, no keď ich partner zraní, môžu byť nepredvídateľné. Ako manželky prinášajú prosperitu a harmóniu do rodiny. Vždy sa postavia za svojich blízkych, aj keď pravda môže byť na druhej strane. Dôraz kladú aj na dostatok telesnej lásky, ktorá je pre nich vo vzťahu veľmi podstatná. 

Ste niektoré z týchto uvedených znamení? Ak áno, ktoré?

spolu hlasovalo 2149 ľudí

Baran
394
Rak
398
Lev
622
Iné
735

- Najčítanejšie -