Stačí táto jedna veta a prinútite muža, aby vás pozval von, aj keď si s ním len píšete: Vyskúšate?

Ak patríte medzi ženy, ktoré si skúšajú nájsť partnera cez zoznamovacie aplikácie a s potenciálnym objektom si vkuse iba píšete, je načase zmeniť to.

Vyskúšajte spôsob, akým ho nenápadne prinútite, pozvať vás na rande!

Vyskúšajte spôsob, akým ho nenápadne prinútite, pozvať vás na rande!

Zdroj: Profimedia

Nebudete predsa strácať čas nekonečným vypisovaním, keď človeka najlepšie spoznáte aj tak naživo. Existuje šikovná veta, po ktorej sa vás četujúci priateľ bude musieť rozhodnúť, či vás zavolá von alebo sa prezradí, že nemá vôbec záujem. Vy nebudete vyzerať ako zúfalka a on, ak je chlap a má o vás skutočný záujem, zareaguje pozvaním na prvé stretnutie. Nie je to nič zložité a ako sa hovorí v jednoduchosti je krása. Stačí, ak mu pri nejakom vhodnom momente napíšete toto: Ach, moja odpoveď znie asi naozaj nudne, sľubujem, že osobne som omnoho zábavnejšia!
 
Potvrdzuje to aj dating koučka Meredith Golden pre elitedaily.com, ktorú ľudia navštevovali práve z dôvodu, že nevedeli preniesť online randenie do skutočného života. Ak vás ani po tomto nepožadujú, aby ste sa stretli, nemusia mať záujem. Je to skvelý spôsob, ako zistiť, či sa niekto chce s vami stretnúť alebo nie, hovorí Golden. 
 
 
A prečo je vlastne také ťažké dostať pozvanie na rande z aplikácii typu Tinder? Musíme si uvedomiť, že nie každý je tam z dôvodu, že si chce nájsť svoju druhú polovičku. Mnoho ľudí má appku len kvôli zvýšeniu svojho ega, či ako zábavku počas dňa. Preto nehľadajte chybu v sebe, problém je pravdepodobne na druhej strane mobilu. 

Používate aplikácie na zoznamovanie sa?

Áno
29
Nie
173
Už, nie
28
Hlasovalo: 230
Foto:
Profimedia
Zdroj:
LT

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba