Presunúť na hlavný obsah

Pekný muž hľadá na žene aj túto jednu vlastnosť: Práve tá je rozhodujúca v tom, ako dlho vydrží po jej boku

Partnerské vzťahy

Čo je na žene hneď po fyzickom vzhľade atraktívne natoľko, že si tým dokáže muža omotať okolo prsta?

Možno ste si povedali, že pekný muž je veľmi relatívny pojem a áno, všetko závisí od mužských feromónov. Niekto ich vysiela viac, iný menej. Ak ste si však mysleli, že pohľadní muži partnerky opúšťajú častejšie, ste na omyle. Už dávnejšie sme vám prezradili, že najväčšími neverníkmi bývajú úplne iné typy mužov. 

Muži, ktorí disponujú feromónmi si ženskú prítomnosť užívajú, to je fakt. Stále im je však bližšie to, že chcú mať po svojom boku tú najlepšiu ženu vôbec. Aká je to však najlepšia žena? Tá s dokonalou postavou? Alebo tá, ktorá stále vyzerá mlado? Tá, ktorá nekričí a nie je hysterka?

Prečítajte si: Ľudia narodení v tomto znamení sa najčastejšie rozvádzajú: Ako ste na tom vy?

Dokonalá žena má to, čo sa nedá nahradiť

To, čo chce takýto muž so ženou zažívať sú jednoznačne príjemné chvíle. Na ženy sú v dnešnej dobe kladené vysoké nároky a nemôžeme im nič zazlievať, keď sú z toho všetkého nervózne. Práve to však zabíja akýkoľvek potenciál spontánnych rozhodnutí a toho, čo chýba mužom na ženách. Je to zmysel pre humor. Všimnite si, že keď je žena mladá, je hravá a tento bezstarostný život ju robí natoľko uvoľnenou, že zmysel pre humor ju neopúšťa. 

Čím je však žena staršia a rieši život ako taký, zabúda sa sama sebe venovať. Muži pritom milujú byť v spoločnosti ženy, ktorá sa usmieva a dokáže sa z chuti zasmiať. 

Neprehliadnite: Môj muž sa zamiloval do mojej dcéry z prvého vzťahu: Keď som na to prišla, zachovala som tak, ako to nikto nečakal

Žena, ktorá sa dokáže usmievať je najviac

Nie nadarmo sa hovorí, že najkrajší make-up ženy je práve úsmev. Je to tak. Ak sa muž rozhodne pre mladšiu milenku, je to často aj z tohto dôvodu. To len ženy sa neustále porovnávajú vizuálne a myslia si, že keď ich chlap vymení za mladšiu, automaticky ide o lepší vzhľad. Niektoré, žiaľ, následne podľahnú „vytuningovaniu“. 

Zmysel pre humor je u každej ženy iný a je to niečo, čo je nenahraditeľné. Práve ním si dokážete muža získať naplno a nebude chcieť žiadnu inú. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus