Presunúť na hlavný obsah

Priateľkin muž bol chlap, po akom som vždy túžila: Bol vyzretý a všímal si na ženách túto jednu vec, ktorá nás zblížila

Partnerské vzťahy

Nikdy nehovor nikdy. Touto vetou sa začala riadiť čitateľka Simona po tom, čo zistila na vlastnej koži, aké to je myslieť rozumom a konať srdcom.

Simona vždy medzi pohľadné mladé ženy, no ona sama šťastie na dlhodobé vzťahy nemala. Bola pastvou pre oči pre mnohých chlapov, mysleli však pri nej len na jedno. A to bol jej hlavný problém. Vždy priťahovala tzv. „bad boys“ než muža, ktorý by jej bol oporou na celý život. Sama sa však tak nikdy nesprávala, „škodil“ jej v tomto len vzhľad dračice. Keď prekonala tridsiatku, tento problém sa v nej prehlboval viac a viac.

Prečítajte si: Muži narodení v tomto znamení sú pre ženy neodolateľní: Odhaľte spolu s nami, čomu vždy podľahneme

Jeho city k manželke chladli a čoraz viac mal bližšie ku mne

„Moja priateľka mala muža, ktorý bol do nej kedysi bezhlavo zamilovaný. Keď však mali spolu dieťa, jej správanie k nemu sa viditeľne zhoršilo, a to sa odrazilo na ich vzťahu,“ priblížila nám Simona, ktorá sa postupom času stávala jeho bútľavou vŕbou. Nie však tak, ako by ste si mohli predstavovať. Nechodil si k nej slovne vylievať srdce, ani nešlo o milenecký pomer. Prejavovalo sa to čoraz viac na tom, že jeho city k manželke chladli a prenášali sa smerom k Simone. 

Simona vedela, že Šárka sa k svojmu mužovi správa ako typická žena, ktorá nie je pripravená na dieťa. Zrazu mala pocit, že ona je otrokom svojho dieťaťa a nemôže žiť plnohodnotný život. Pri akejkoľvek príležitosti obviňovala z toho svojho muža. „Takýto vzduch nechce mať doma žiadny muž a už vôbec nie ten, ktorý sa o rodinu celý čas stará. Nebolo mi Petra ľúto, na to bol veľmi silný a príťažlivý chlap. Zrazu sa však začal viac otvárať smerom ku mne a jeho city silneli,“  spomína si túto situáciu Simona. Bol to práve muž jej priateľky, ku ktorému po dlhom čase začala cítiť niečo intenzívne. Vedela však, že to nie je voči jej priateľke férové, a tak sa to snažila potláčať. Nie vždy sa to však dalo.

Alena bola pre neho dieťa, on hľadal ženu

Peter mal s Alenou vzťah len rok, dieťa sa im narodilo veľmi skoro. Alena nepatrila medzi ženy, ktoré by si toho v živote prežili veľa. Bola krásna a tam to všetko skončilo. Nevedela, ako sa má v živote správať a Petrovi to v kombinácii s jej správaním hysterky začalo prekážať. Predstavu o matke svojho dieťaťa mal tiež celkom odlišnú a Alena mu neprišla ako žena, ktorá by túto úlohu zvládala najlepšie. „Oveľa viac riešila svoj vzhľad. Po dieťati jej z toho úplne preplo a začala si dávať pichať botox. Petrovi o tom nič nehovorila. Bola naivná, myslela si, že si to nevšimne,“ prezradila Simona. Ten v nej videl čoraz viac nevyspelé dieťa a jeho pozornosť sa sústreďovala na Simonu, ktorá im pomáhala aj s dieťatkom. 

Neprehliadnite: Manželovi som chcela dať ako darček svoje šteklivé fotografie: Ani vo sne by mi nenapadlo, že urobí toto

Rozhodujúce bolo práve toto

Práve materinský pud, ktorý v sebe Simona mala, bolo to rozhodújúce, čo ich najviac zblížilo. Pre muža, ako bol on, bolo nesmierne dôležité začať si budovať rodinu a domov. Miesto, kde mu bude príjemne a nie, kde bude behať ďalšie dieťa v puberte. Napokon od Aleny odišiel, tá sa mu snažila robiť zo života peklo a jej nevyspelosť sa prejavuje dodnes. „Po pôrode akoby z nej bola iná žena, myslím si, že to bolo v jej prípade vekom. Mala dieťa v 24 a zrejme si myslela, že sa jej o dieťa bude starať Peter,“ ozrejmila Simona, ktorá má dnes s Petrom dve deti a sú spolu šťastní. 

Ak ste si mysleli, že má výčitky, ste na omyle. Svoju kamarátku poznala veľmi krátko a netušila, že sa v nej skrýva takýto bezcitný človek. Ich vzťahy ochladli na bod mrazu.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe