Presunúť na hlavný obsah

Jedna noc s ním mi poriadne skomplikovala život: Kvôli nemu som takmer prišla o budúceho manžela, ale aj o sestru

Sex a vzťahy

Príbeh našej čitateľky, Andrey, miestami pripomína skutočne dej nejakého filmu, ktorý ste možno videli. Jej sa to však skutočne stalo a nebolo to pre ňu vôbec príjemné, pretože takmer stratila to, čo je v živote dôležité, lásku svojho priateľa aj rodiny.

Chyba, za ktorú sa platí 

Naša čitateľka Andrea, žila v dlhoročnom vzťahu, ktorý sa akoby nehýbal. Napriek tomuto stavu, ktorý vnímala, nemohla však tvrdiť, že je so svojím partnerom nešťastná alebo, že jej niečo dôležité chýba: „Vedela som, že to, čo chcem, je aby ma partner po šiestich rokoch vzťahu požiadal o ruku, ale on sa stále k ničomu nemal a ja som nechcela byť tá, ktorá s tým príde, chcela som mu dať len akési náznaky. Ale evidentne to nechápal. Jedného dňa som to nevydržala a škaredo sme sa pohádali. Neviem prečo, ale v tej chvíli som bola presvedčená, že si ma nechce vziať a že je medzi nami koniec. A tak som zo zúfalstva alebo v panike urobila jednu obrovskú chybu, ktorej dôsledky som pocítila o niečo neskôr,“ rozpráva v úvode svojho príbehu Andrea, ktorá sa vyspala so susedom z rovnakej bytovky, o ktorom vedela, že sa mu vždy páčila. Všetko sa zbehlo vraj rýchlo a než sa nazdala, zobudila sa v jeho byte a vedela, že urobila obrovskú chybu. 

Mohlo by vászaujímať: Spali sme spolu len raz a ja som si nevšimla túto jednu vec, ktorú spravil: Neviem, čo si mám o tom celom myslieť

Nečakaný zvrat 

Avšak na to, čo prišlo potom, nebola pripravená vôbec. Ešte v ten deň ju jej priateľ pozval na večeru a vytasil pred ňou zásnubný prsteň. Vysvetlil jej, že to chcel urobiť a že ona na neho nepekne vybehla, že sa cítil hlúpo a chcel vybrať ten najlepší prsteň a pod. Andrea bez rozmýšľania povedala áno. Na druhý deň, keď išla do práce, na ňu pri vchode z bytovky čakal sused, s ktorým priateľa podviedla. Chcel vedieť, kedy sa zase uvidia a že na tú noc nemôže zabudnúť: „Poprosila som ho, nech to ostane medzi nami, že sa idem vydávať a že to bola len jednorazová záležitosť. On to však vôbec nechcel pochopiť a od tej chvíle ma prenasledoval všade. Bola som zúfalá. Až jedného dňa to prestalo a ja som si vydýchla. Ale nie nadlho,“ opisuje situáciu naša čitateľka. 

Odplata ohrdnutého milenca

Volala Andreina sestra, že by sa chcela s ňou stretnúť, že má pre ňu novinku. Ešte v ten deň sa teda Andrea vybrala aj so svojím budúcim manželom, Erikom, na večeru s jej sestrou Alenou. No pri stole nečakal len ona, ale aj jej sused: „S Alenou vyzerali ako dva zamilované holúbky. Predstavila ho ako svojho priateľa. Samozrejme ho Erik spoznal a dokonca mu to prišlo vtipné, že ide o ich suseda. V tej chvíli som pochopila, o čo tu ide. Chcel sa mi pomstiť a urobil to rafinovane cez moju vlastnú sestru,“ priznala Andrea. 

Čítajte tiež: U kozmetičky som započula niečo o svojom manželovi: Toto o ňom vedeli všetky ženy, len ja nie 

Obťažovanie na každom kroku a rozhodnutie 

„Nasledujúce mesiace boli peklo, pri každej príležitosti so mnou sused a sestrin priateľ v jednej osobe flirtoval, dokonca sa ma snažil obchytkávať a dával mi neslušné návrhy. Nakoniec prišiel s tým, aby som sa s Erikom rozišla a spolu začneme život niekde inde, v inom meste. Myslela som si, že sa zbláznil, ale on to evidentne myslel vážne. Ocitla som sa medzi dvomi mlynskými kolami, ale musela som im všetkým povedať pravdu, hoci som riskovala, že prídem o budúceho manžela a sestru naraz,“ spomína Andrea, ktorá si začala pripadať ako v nejakom zlom filme. 

Neprehliadnite: Bola som v pokušení podviesť manžela na dovolenke s priateľkami: Zabránila mi v tom táto jedna myšlienka

S pravdou von

Spomínaný sused neveril, že to Andrea urobí, nakoniec sa však stiahol, lebo pochopil, že ju už nemá prečo držať v šachu. Sestra reagovala nečakane. Hoci sa cítila zneužitá, nakoniec bola vďačná, že nechodí so psychopatom. No horšie to bolo s Erikom: „Samozrejme svadba sa zrušila a Erik sa mi dlhšiu dobu neozýval. Volala som, písala som mu, no on nič. Chodila som ako bez duše a pomaly sa zmierovala s myšlienkou , že som ho definitívne stratila, keď ma zrazu opäť prekvapil. Vraj napriek všetkému nemôže zabudnúť na všetky tie spoločné, pekne strávené roky a že ma stále miluje. Dali sme si záväzok, že urobíme za všetkým hrubú čiaru a začneme odznova. Svadba ostala zatiaľ odložená, ale ja som to chápala. Dôležité bolo, že som nakoniec kvôli svojej hlúposti nestratila ani priateľa ani rodinu,“ dodáva na záver Andrea.