Presunúť na hlavný obsah

U kozmetičky som započula niečo o svojom manželovi: Toto o ňom vedeli všetky ženy, len ja nie

Partnerské vzťahy

Stačilo ísť na obyčajné čistenie tváre, aby som zistila, že svojho manžela asi až tak dobre nepoznám...

Katka sa tak ako každý štvrtok vybrala kozmetičke. Bola čerstvou mamičkou, a tak si tento čas len pre seba, ktorý sa jej naskytol raz za týždeň, užívala skutočne plnými dúškami. Milovala pocit  byť matkou, avšak aj ona potrebovala občas vypnúť, a to doslova.

Inšpirujte sa: Milenka a manželka nám prezradili znaky, podľa ktorých zistili, pre ktorú sa muž rozhodne

„Pozná to snáď len žena na materskej. Môj manžel bol obetavý muž, nemôžem na neho povedať skutočne nič zlé, šlo skôr o mňa. Nemohla som celý deň stráviť medzi štyrmi stenami s dieťaťom, to som nebola ja. A hlavne nie takto po sebe. Áno, skutočne som bola už na druhej materskej a hlava mi občas z toľkých rokov doma šla vybuchnúť. A tak som si v tom celom potrebovala nájsť čas na seba. Nakoniec sa ním stali ravidelné návštevy kozmetického salóna, raz do týždňa, keď bol starší Jakub v škôlke a svokra strážila Martinka,“ priblížila nám Katka svoju situáciu doma.

Mohlo by vás zaujímať: Takto sa mi podarilo zvíťaziť nad posadnutosťou mojím ex: Až keď som pochopila toto, mohla som začať nový život

Keď ženy klebetia

To, čo však tento týždeň počas svojej rutinnej návštevy započula od ostatných žien, ju nanajvýš vykoľajilo. „Sedím si, užívam si pohodlie a rutinnú masku, ktorú mám na pleti, keď zrazu od vedľajšieho stola začujem meno môjho manžela. Vedela som, že nehovoria o niekom inom, spomínali dokonca aj mňa a jedna z nich trikrát za sebou zopakovala naše priezvisko, akoby sa uisťovala o tom, že obe hovoria o tej istej rodine. Započúvala som sa ešte lepšie, aby mi už neuniklo ani slovíčko. Ženy sa však nejako veľmi neunúvali stíšiť svoju hlasitosť, len čo je pravda. A tak som si chtiac či nechtiac vypočula celý ich rozhovor,“ dodávala Katka, ktorá ani len netušila, že sa dozvie veci, ktoré ženy hneď nato prebrali.

Nenechajte si ujsť: Toto mužov na žene vzrušuje najviac: Môže byť akokoľvek zvodná a krásna, ak jej však chýba táto maličkosť, nemá šancu

Vraj bol taký vždy

„Začali rozoberať môjho muža. Vraj každá žena v okolí nášho mesta dobre vie, aký je. Naháňa ženy, až kým ich nedostane do postele a neurobí im dieťa. Je posadnutý potomstvom, skúšal to s toľkými a vždy, ak mu niektorá jasne vysvetlila, že na dieťa nie je pripravená, surovo ju poslal k vode. A potom som samozrejme prišla na pretras ja. Chudinka, ktorá mu naletela a rodí jedno dieťa za druhým. Podľa nich som mala zabudnúť na to, že sa niekedy ešte vrátim do práce. Nedovolí mi to. Cítila som, ako ma chytá panika. Vlastný manžel mi podľa nich nedovolí pracovať? Čo to je za hlúposť?! Nedokázala som tam ďalej len tak nečinne sedieť, okamžite som vstala, zobrala si svoje veci a utekala domov. Lenže teraz čo? Mám ho týmito ženskými klebetami konfrontovať alebo ich zahodiť za hlavu? Prečo niečo podobné vedel každý okrem mňa? Ako je to vôbec možné?“ dodáva Katka, ktorá sa cíti ako vták chytený do klietky, ktorú nikto oficiálne nezamkol, no ženy u kozmetičky jej ten pocit dali.

Mohlo by vás zaujímať: 7 trikov žien, ktoré vedia každému pomotať hlavu: Štvrtý je jednoduchý, no nesmierne dôležitý!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe