Presunúť na hlavný obsah

Od mileniek mužov sa toho môžete veľa naučiť: Osvojte si týchto 5 pravidiel ich správania a vyhnete sa im zaručene

Partnerské vzťahy

Manželky a partnerky nimi opovrhujú a možno by stačilo, keby ich správanie vedeli využiť vo svoj vlastný prospech.

Prejavujú záujem

Milenky sa o hobby a život mužov, s ktorými spávajú, skutočne zaujímajú. Milujú počúvať o veciach, ktoré muža zaujímajú, pretože ich často okrem vášne pre posteľ spájajú aj spoločné témy. A muži sa radi nechajú počúvať, ak nie doma, tak hocikde, kde sú ich myšlienky a názory docenené. Skúste venovať viac pozornosti tomu, o čom hovoria a sledujte, ako sa zmení ich postoj.

Inšpirujte sa: Toto muži na ženách milujú: Nedajte sa oklamať klasickými mýtmi a zistite, aká je pravda

Neodsudzujú. Takmer nikdy

Milenky sú pre mužov akoby žijúcou schránkou, do ktorej môžu uložiť všetky svoje túžby, priania a sny, o ktorých sa boja hovoriť pred svojimi partnerkami či manželkami z jedného jednoduchého dôvodu. Nechcú byť odsudzovaní. Za každých okolností sa budú snažiť vyhnúť tomu, aby vo svojej polovičke vzbudili hnus alebo odpor len kvôli tomu, čo sa im premieta hlavou. Aj preto radšej všetko zvrátené, nad čím nevedia prestať premýšľať, povedia do uška milenke.

Nenechajte si ujsť: Roky som svadobnou agentkou, no tentoraz som sa zaplietla so ženíchom: Takúto reakciu nevesty som nečakala

Dokážu pochváliť

Každý rád počúva, že je šikovný a robí tie správne rozhodnutia. Ak sa chlapovi niečo podarí, nie je nad pocit, ktorý mu prináša práve pochvala. Ak nie od partnerky, samozrejme, že stačí aj tá od milenky. A milenky vedia chváliť práve tak dobre, ako im ide čokoľvek iné. Vyžívajú sa v tom, keď môžu v mužovi, s ktorým spia, pohladkať ego. Dobre vedia, čo robia, preto to skúste aj vy.

Mohlo by vás zaujímať: 7 trikov žien, ktoré vedia každému pomotať hlavu: Štvrtý je jednoduchý, no nesmierne dôležitý!

Mužom dávajú pocit dôležitosti

V mužovi, s ktorým zdieľajú posteľ, dokážu veľmi rýchlo navodiť pocit, že im na jeho názore záleží. Pýtajú sa, čo si myslí o veciach, ktoré súvisia s ich životom, či už ide o vážne témy alebo len jednoduché životné rozhodnutia. Vyvolávajú v nich však pocit istej dôležitosti, ktorí muži milujú a pri partnerkách, ktoré všetko vedia najlepšie, im častokrát viac než len chýba.

Žijú pre moment

Milenky sa nezaťažujú tým, čo bude. Vedia, že ich vzťah môže skončiť zo dňa na deň. Možno sa už nikdy neuvidia, a aj preto si každý jeden moment dokážu užiť skutočne na sto percent. Zatiaľ, čo partnerky neustále plánujú a zo spánku ich budí pocit, že treba všetko doladiť do posledného detailu, milenky sú tie spontánne a bláznivé, ktoré by partnerkám mohli dať lekciu toho, ako nebrať život príliš vážne a užívať si každú sekundu.

Nenechajte si ujsť: Ak sa toto leto dáte dokopy s týmito tromi znameniami, váš vzťah vydrží takmer všetko

Myslíte si, že si treba osvojiť triky mileniek?

spolu hlasovalo 285 ľudí

Áno
235
Nie
50

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe