Presunúť na hlavný obsah

Toto muži na ženách milujú: Nedajte sa oklamať klasickými mýtmi a zistite, aká je pravda

Feminity

Viete, čo je pre mužov na ženách skutočnou slabosťou? Ak ste sa doteraz domnievali, že dokonalé telo a krásna tvárička sú pre nich najviac, veľmi sa mýlite. Odhaľte spolu s nami, na čom im naozaj záleží.

Samozrejme každý jeden chlap sa rád obzrie za krásnou ženou, o tom niet pochýb. Keď sa však plánuje usadiť, rieši oveľa zásadnejšie veci. Len sexi zadok a pekná tvárička mu v tom prípade nestačí. Žena mužských snov je kombináciou niekoľkých „ingrediencií".

Mohlo by vás zaujímať: Francúzky vedia, ako vyzerá dokonalé manželstvo: Na týchto 5 vecí nedajú v partnerskom vzťahu dopustiť

Zmysel pre humor

Ženy, s ktorými nie je o zábavu núdza sú pre mužov oveľa atraktívnejšie, ako tiché myšky. Spoločný smiech, chvíle plné humoru, radosti a štastia, to je pre nich naozaj dôležité. Milujú totiž dobrodružstvá a so ženami, ktoré sú naladené na takúto vlnovú dĺžku, vydržia oveľa dlhšie a nezačnú sa len tak nudiť.

Zdravá miera nezávislosti

Jasné, každý muž chce ženu ochraňovať. No v živote nastane množstvo situácií, kedy práve chlap potrebuje po svojom boku niekoho, na koho sa môže spoľahnúť. Človeka, ktorému môže veriť a vie, že pre neho bude oporou. Preto sú takéto typy žien veľmi atraktívne. Ak sa viete postarať sama o seba, riešiť problémy s chladnou hlavou, no zároveň sa sa nehráte na asboslútne nedostupnú, ľadovú kráľovnú, ktorá zvládne úplne všetko sama, ste pre chlapov snom!

Prirodzený intelekt 

Mysleli ste, že sa muži inteligentých žien boja? Niečo málo na tom pravdy bude, avšak prirodzený intelekt a prehľad považujú za nesmierne sexi. Svojim spôsobom ich priťahujú najmä múdre krásky. Také, ktoré vedia čo chcú, majú vlastné sny, predstavy, ilúzie a chcú sa v živote realizovať. 

Ohľaduplnosť a nežnosť

Ak zvládate aj ťažšie životné situácie s úsmevom na perách, ste nežné, no nezabúdate na zvádzanie svojho drahého aj po rokoch, ste dokonalou partnerkou. Takou, po ktorej túži nejeden muž. Toto ich priťahuje a naozaj vzrušuje. 

Schopnosť počúvať 

Áno, všetky to vieme. Takmer v 90% toho nahovoríme oveľa viac, ako naše polovičky. Preto si cenia, ak ich dokážete vypočuť a vycítiť, že sa potrebujú vyrozprávať. Skúste vnímať svojho partnera a keď vám niečo hovorí NAOZAJ ho počúvať. Vtedy rozhodne, ten váš pán dokonalý nebude mať tendencie opustiť vás. Budete pre neho kráľovnou. 

Vyskúšajte: Trojdňový detoxikačný jedálniček pre vaše ploché bruško: Toto musíte pred letom rozhodne skúsiť

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe