Presunúť na hlavný obsah

3 zákony lásky, ktoré vám zabezpečia šťastný vzťah: Ak ich budete dodržiavať, dokážete do týždňa zmeniť svoj život

Feminity

Vedeli ste, že aj láska má svoje pravidlá? Hoci nepísané, ale má. Ak túžite po plnohodnotnom vzťahu, ktorý vás bude aj po rokoch napĺňať, čítajte ďalej. Existujú 3 zákony lásky, ktorými dokážete zmeniť svoj vzťah už za 7 dní. K oveľa lepšiemu samozrejme.

Áno vieme, vybudovať šťastný vzťah môže byť náročné. No ešte ťažšie je si ho aj po rokoch udržať. Aby to však nebol aj váš problém, mali by ste sa držať troch zákonov lásky, ktoré vraj dokonale fungujú. Navyše, ak vás aj v partnerskom zväzku trápia drobné problémy, dokážete ich do týždňa vďaka týmto radám zažehnať!

Mohlo by vás zaujímať: Francúzky vedia, ako vyzerá dokonalé manželstvo: Na týchto 5 vecí nedajú v partnerskom vzťahu dopustiť

1. Zákon nehy a láskavosti

Čo dávame, to aj dostávame. Je to tak. Avšak my všetci, muži, ženy, deti, máme jedno spoločné. Potrebu lásky. Bez výnimky. Takú, ktorá znamená úprimnosť, prijatie, nezištnosť, spoľahlivosť, štedrosť, nehu. Čím intenzívnejšie tieto vlastnosti prejavujeme, tým viac dostávame na oplátku späť. Ak vás totiž neustále ovplyvňujú pocity žiarlivosti, manipulácie, kontroly, sťažností a výčitiek, ste na najlepšej ceste ku koncu. Tie totiž s láskou nemajú nič spoločné. Skúste svojej polovičke počas 7 dní prejavovať viac nežností a uvidíte, že aj taká krátka chvíľa dokáže malé zázraky. 

2. Zákon sily nahlas povedaného

Slová majú veľkú moc. Možno oveľa väčšiu, ako ste si doposiaľ  mysleli. Ak totiž partnera príliš často atakujete urážkami, napomínaním, či nadávkami, chtiac, či nechtiac mu spôsobujete malé rany na duši. Aj keď to navonok pravdepodobne nenechá na sebe poznať. Preto by ste mali vždy zvážiť aj štýl, s akým sa so svojím drahým bavíte. Nešetrite komplimentami, pochvalami, slovami podpory a povzbudenia. Ak aj nebude niečo podľa vašich predstáv, občas stačí len mávnutie rukou. Niekedy je naozaj mlčať zlato. Minimálne v takýchto prípadoch. Veď ani vy sama nie ste doknalá, no nie? 

3. Zákon úprimnosti

Vzťah, či manželstvo je presne ako kvet. Rastie, kvitne, sem - tam vädne. Všetko záleží na tom, ako sa správame my. Úprimnosť a otvorenosť sú preň niečo ako voda. Bez nich nedokáže spolužitie dvoch ľudí prežiť. Preto každý deň hovorte so svojou polovičkou o prianiach, potrebách, citoch, jednoducho o svojom vzťahu. Nech ste akokoľvek vyčerpaní, tých 10 minút denne za to určite stojí. Už po pár dňoch zistíte o sebe možno oveľa viac ako za niekoľko rokov. Len na to nezabúdajte. Úprimnosť a otvorenosť sú jednoducho nevyhnutnosťou, ak chcete byť šťastní. 

Vyskúšajte: Trojdňový detoxikačný jedálniček pre vaše ploché bruško: Toto musíte pred letom rozhodne skúsiť

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus