Presunúť na hlavný obsah

Ak sa toto leto dáte dokopy s týmito tromi znameniami, váš vzťah vydrží takmer všetko

Partnerské vzťahy

Letné slnko a dlhé dni sú ako stvorené na nejaký ten románik. Ak sa však vo vašom živote objavia tieto tri znamenia, pôjde jednoznačne o niečo viac.

Škorpióni vás zahrnú láskou až za hrob

Ak sa vám do cesty toto leto pripletie Škorpión, máte vyhraté. Muži v tomto znamení patria medzi tých najvášnivejších partnerov a pokiaľ si vás v tieto horúce dni vyhliadnu, nečakajte od nich nič iné ako absolútnu pozornosť a oddanosť. O ženu, ktorú si získajú, sa starajú ako v bavlnke a ani to najneočakávanejšie stretnutie nevedia brať ako náhodu, jednoducho do vzťahu investujú všetko, bez zbytočného premýšľania nad tým, ako všelijak by vaše sympatie mohli v budúcnosti  dopadnúť.

Mohlo by vás zaujímať: Francúzky vedia, ako vyzerá dokonalé manželstvo: Na týchto 5 vecí nedajú v partnerskom vzťahu dopustiť

Choďte však na neho opatrne. Škorpióni milujú vzťahy a nové dobrodružstvá, nemajú však radi prekvapenia a situácie, ktoré nijak dopredu nemohli predvídať. Preto, ak sa váš vzťah pretaví do niečoho vážnejšieho, skúste ostať neustále nad vecou a postupovať krok po kroku.

Raci milujú naozaj nekompromisne

Muži narodení v znamení Raka sa vedia zaľúbiť naozaj do zbláznenia. Preto ak sa vaše cesty pretnú práve počas letných mesiacov, ako románik to budete možno brať naozaj len vy.  Rak sa do vás zamiluje až po uši a ak si zaumieni, že si vás získa, urobí pre to čokoľvek. Je v jeho povahe naviazať sa a nepustiť, preto si jeho láskou a vernosťou možete byť isté aj napriek faktu, že ste sa spoznali počas horúcich letných dní.

Nenechajte si ujsť: Týchto 5 čísel spojených s vaším vzťahom vám napovie, či spolu zostanete: Zistite, ako ste na tom s partnerom

Vedia byť však aj tajomní a zvláštne svojskí, no práve táto ich skrytá energia vás bude neustále priťahovať. Lásku totiž nevyjadria hneď na prvom rande a väčšinou si svoje city nechávajú pre seba. Vzájomné dobíjanie bude práve to, čo vás spolu udrží aj napriek všetkému.

Vodnári milujú vzrušenie a vás

Všetko neobvyklé, plné zážitkov a vzrušujúce, akoby tvorilo Vodnárov život. Ak vás teda stretol práve nejakým nezvyčajným spôsobom, môžete si byť isté, že sa vás len tak ľahko nevzdá. Vodnári milujú vzťahy, ktoré majú ďaleko od všednosti a ak stretnú svoju vyvolenú, sú pre ňu schopní urobiť naozaj čokoľvek. Zvyčajne sú prelietaví len do chvíle, kým nestretnú tú pravú, preto ak sa letné horúčavy pretnú so zamilovaním, máte v tomto prípade vyhraté.

Prečítajte si aj: Jednej veci sa muži boja po tom, čo zmenia svoj status na ženatý: Takéto správanie ich polovičky im naháňa strach

Podstatné ale je, aby ste Vodnára kvoli jeho predispozícii brať všetko na ľahkú váhu neodcudzovali ešte predtým, než sa vôbec o niečo pokúsi a nechali ho, nech svoje city skutočne prejaví. A následne im verte. Potom už vášmu vzťahu nebude stáť v ceste skutočne nič.

- Najčítanejšie -