Presunúť na hlavný obsah

Muži po 40-tke majú jednu zvláštnu výhodu: Na toto sa pripravte, ak ste práve s jedným takým vhupli do vzťahu

Partnerské vzťahy

Hovorí sa, že muži nikdy nedospejú. Ako je to však s tými, ktorí by už skutočne vyzretí byť mali?

Eva si nikdy nemyslela, že bude chodiť so starším mužom a nakoniec sa za jedného takého vydala. Mala vtedy niečo po tridsiatke a on už dávno ťahal na štyridsať päťku. Adam bol jednoducho chlap, za ktorým by sa nikdy ani len neotočila, nieto ešte, aby sa raz stala jeho ženou.

Inšpirujte sa: Vaše osudové číslo prezradí, aký muž sa k vám naozaj hodí: S týmito nájdete šťastie

„Nechápala som to. Skutočne som vždy bola na mladších, sebavedomých mužov, ktorí si natoľko verili, že ma vždy dokázali obalamutiť rečami. Netvrdila by som, že som bola naivná, iba som jednoducho nevedela skryť svoju ženskosť a pobláznenie. Potom však prišiel on. A to, čo ma na jeho správaní zaujalo, je nanajvýš zvláštne,“ vysvetľuje Eva svoje konanie.

„Vedela som, že si ma všimol hneď, ako do našej firmy vstúpil ako partner. Hneď v prvý deň prešiel okolo môjho stola, no namiesto toho, aby začal obyčajnú konverzáciu len tak o ničom a medzitým mi podhodil svoje číslo, venoval mi len jeden dlhý pohľad a odišiel. Jeden pohľad a to bolo všetko. No ja som naň myslela celý večer. Akoby ním povedal všetko. Rozvážne sa zahľadel a vyjadril svoju silu. Nič viac. Žiaden dotyk, žiadne predvádzanie sa. Situácia sa opakovala ešte niekoľkokrát. Na kávu mu však pozval až po niečo vyše mesiaci. Aj v tomto prípade som však nezažila žiadne okaté správanie. Dokonca sa ma ani nedotkol, bol zdvorilý, rozvážny a pokojný. Až tak, že som z toho šalela. Chcela som vedieť, aký je za zatvorenými dverami,“ dodáva Eva.

Mohlo by vás zaujímať: Týchto 5 čísel spojených s vaším vzťahom vám napovie, či spolu zostanete: Zistite, ako ste na tom s partnerom

Zistila, s kým má dočinenia

Až po niekoľkých stretnutiach mi došlo, čo vlastne robí. Nepotreboval okaté predvádzanie sa, ani balenie. Jednoducho ma dostal na svoju suverénnosť. Svoje pokojné vystupovanie a fakt, že si z ničoho nerobil ťažkú hlavu. Balil ma? Ani sama neviem. Teraz už hovorí, že áno. Vraj ma chcel od prvého momentu, no nepotreboval na seba upozorňovať a hrať so mnou nejaké hry. Čakať, kým sa mu podvolím a tváriť sa nedostupne. Jednoducho si ma získal krok po kroku, chcel ma postupne spoznať a dať mi svojím správaním najavo, že má záujem, no nechce veci náhliť. Nebol, ako tí všetci pred ním, ktorí ma najskôr obletovali a potom stratili záujem. Práve naopak. Deň za ďňom som cítila, že ma chce stále viac a má vo všetkom jasno. A to podľa mňa dokážu len skutočne vyspelí starší muži,“ priznala na záver Eva.

Inšpirujte sa: Omylom mi odoslal správu, ktorú chcel poslať inej žene: Každý by čakal úplne inú reakciu, ako som urobila ja

Možno by nikdy nečakala, že sa do niekoho o toľko rokov staršieho zamiluje, no jeho rozvaha a spôsob, akým bez hier a okolkov dokázal komunikovať záujem a fakt, že je žena, ktorá sa mu nevýslovne páči, ju dostal. Presne toto totiž so sebou prinášajú muži, ktorí už vedia, čo chcú. Vyjadrenie pocitov a túžob na rovinu. To, čo väčšine žien nakoniec chýba.

- Najčítanejšie -