Presunúť na hlavný obsah

Na toto si dajte vo vzťahu pozor podľa znamenia: Títo muži sú totiž ťažký oriešok

Feminity

Niektorí muži sú o niečo komlikovanejší, najmä v otázkach lásky. Odhaľte spolu s nami, pri ktorých znameniach by ste mali minimálne zvýšiť svoju pozornosť a byť obozretnejšie!

Inšpirujte sa: Aj láska má svoje medze: Na tieto otázky som si musela odpovedať, aby som zistila či náš vzťah má budúcnosť

Život s mužmi narodenými v niektorých znameniach, nie je práve najjednoduchší. Ak máte so svojim drahým neustále drobné konflikty, pozrite sa, či za to nie sú zodpovedné práve hviezdy. 

Panna

Muži narodení v znamení Panny sú síce milí, poriadkumilovní a láskaví, ale vo vzťahu s nimi prídu určité momenty, ktoré budú doslova na zbláznenie. Hoci v zásade napríklad nie sú žiarliví, teší ich provokovať a dráždiť svoju drahú práve, na oko nevinnými flirtíkmi. Práve takto si zvyšujú sebavedomie. Sú veľmi dominantní a týmto spôsobom si to dokazujú. Pripravte sa s nimi na to, že váš vzťah bude podliehať neustálej kontrole

Býk

Žiaľ muži narodení v tomto znamení patria medzi najegoistickejších. Ich vlastné pocity sú pre nich všetkým a stavajú ich na ”piedestál”. Nezaujíma ich váš názor ani pohľad na život. Ak niečo chcú, tvrdo za tým idú. To často privádza ich polovičku k pocitom frustrácie, úzkosti a napokon rochodu.

Škorpión

Ak máte po svojom boku Škorpióna, jedno je isté. Rozhodne sa nenudíte. Títo muži sú jednoznačne najžiarlivejší. Chýba im trpezlivosť a aj istá dávka empatie. Pripravte sa na žiarlivostné scény za úplné maličkosti. Stanú sa akousi konštantou súčasťou vášho zväzku. Teda pokiaľ v určitej takejto situácii nezutekáte a nepoviete si, že stačilo. Samozrejme nezabúdajte na to, že tak ako vo všetko platí aj tu staré známe, že výnimky potvrdzujú pravidlo.

Prečítajte si aj: 5 najčastejších problémov v súčasných moderných vzťahoch: Pozrite sa, čo hovoria odborníci

- Najčítanejšie -