Presunúť na hlavný obsah

Bikiny modelka sa postarala o rozruch na móle: Hrdo niesla svoju 5-mesačnú dcérku a dojčila ju

Zahraničné celebrity

Predvádzacie móla zažili toho už viac než dosť. Avšak bikiny modelka Sports Illustrated, Mara Martin, dokázala aj napriek tomuto faktu na ňom prekvapiť, ak nie priamo šokovať prítomných. Za všetkým stojí jej nový status matky.

Prekvapenie večera 

Pred pár dňami sa konala v slnečnom Miami módna prehliadka, Sports Illustrated Swim Search fashion show, a krásna Mara Martin, bola jednou z modeliek, ktoré mali tú česť predvádzať. Nebola však len tak hocijakou modelkou, pretože sa jej podarilo na seba strhnúť pozornosť všetkých a to natoľko, že sa o nej nasledujúce dni písali v médiách chválospevy pre to, čo urobila. 

Mohlo by vás zaujímať: Ruská kráska Natalia Vodianova: Takto učí svojich päť ratolestí vzájomnej láske a porozumeniu

Niesť sa ako kráľovná a pritom dojčiť...

Pravdou je, že 30-ročná Mara bola taká sexi a krásna v zlatých bikinách, že by oslnila aj keby kráčala po pódiu len sama. No ona sa rozhodla, že si bude mólom vykračovať so svojou 5-mesačnou dcérkou, ktorú si hrdo niesla na rukách a dojčila ju. Dokonca, aby nebola rušená pri papaní hlukom okolo, mala na svojich malých uškách aj slúchadlá, ktoré ju od neželaných rušivých zvukov chránili. 

V skutočnosti to bol nápad šéfredaktora 

Keďže prehliadka sa konala vo večerných hodinách, kedy mala Marina dcérka čas večere, šéfredaktor Sports Illustrated ju sám vyzval, či by chcela kráčať po móle aj s dieťaťom v náručí, keď videl ako sa o ňu stará v zákulisí: „Ona bola trocha hladná. Bol čas jej večere a show už bola v najlepšom. Úprimne, ani som nemusela dvakrát o tom premýšľať, pretože to robím každý jeden deň,“ cituje Maru magazín Elle. Tiež dodala, že sa jej veľmi páčilo, keď jej to šéfredaktor navrhol.

Čítajte tiež: Dvojnásobná mamička Candice sa vďaka tomuto dostala po pôrode späť do formy: Základom je počúvať svoje telo

Tomu sa povie skutočná pracujúca matka 

Týmto gestom si vyslúžila od prítomných, komentátorov show aj samotnej verejnosti obdiv a uznanie. Komentáre typu: „Áno, mama... A taká krásna!“ Iný komentár tiež nešetril slovami chvály: „Tak toto je skutočná pracujúca mama na cestách.“ Ďalší znel: „Skutočná inšpirácia pre všetky mamičky! Dojčenie je dar, ktorý dávame svojim deťom.“ Veľmi veľa obdivných slov a pochvaly sa jej dočkalo samozrejme predovšetkým od matiek. 

Neprehliadnite: Mala krásne telo, no neustále sa porovnávala s inými: Problém týkajúci sa veľa dievčat, napokon vyriešila takto

Sama bola skôr zahanbená, no vďačná

Pritom sama Mara sa skôr hanbila, že sa ocitla na predných stranách magazínov, kvôli tomu, čo urobila, pretože ako sama povedala, je toľko iných dôležitých tém, ktoré by mali verejnosť zaujímať, a nie ona a jej dojčenie, ktoré všetky matky pokladajú predsa za také prirodzené. Napriek tomu sa chcela vyjadriť aj ona: „Som skutočne vďačná, že môžem zdieľať toto posolstvo a dúfam, že normalizujem dojčenie a tiež ukážem, že ženy dokážu urobiť všetko!“ 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe