Presunúť na hlavný obsah

Gisele Bündchen o súčasných modelkách, ktoré sa snažia už akokoľvek zviditeľniť: Toto by som ja nikdy neurobila

Zahraničné celebrity

Gisele Bündchen pre júlové vydanie magazínu Vogue, ktorého je aj tvárou, otvorene prehovorila o tom, ako vníma sociálne médiá v súvislosti s propagáciou súčasných modeliek. Okrem iného však aj to ako vnímala seba počas svojej kariéry, a akým je v skutočnosti človekom.

Instagram plný západov slnka 

37-ročná Gisele Bündchen, ktorú dlhé roky nikto nemohol zosadiť z toho pomysleného modelkovského trónu, sa stala tvárou aktuálneho júlového magazínu Vogue. V ňom tiež prezradila nielen to, ako vníma sociálne médiá v súvislosti s prezentáciou sa modelky. Niečo prezradila aj o svojej sociálnej sieti, a síce, že za vytvorením jej instagramu stojí jej mladšia sestra, ktorá sa oň aj stará: „Keby to malo byť na mne, boli by tam len fotografie západov slnka,“ priznala Gisele.

Mohlo by vás zaujímať: Najlepšie platená supermodelka predviedla na instagrame svoj skrytý talent. Ten však niesol aj skryté posolstvo

Keby sa musela takto propagovať, zabudnite 

Rovnako tiež nemá problém priznať, že keby sa mala ona propagovať ako súčasné modelky, mohla by to rovno zabaliť: „Nie je to moja generácia, musím byť úprimná... Som staršia, múdrejšia. Keby som sa musela propagovať sama tak, ako sa dnes dievčatá musia propagovať, zabudnite. Ja by som to neurobila,“ prekvapuje svojím názorom nestarnúca modelka, ktorá si na margo tejto otvorenosti vyslúžila aj negatívne reakcie, pretože nebola správne pochopená. To však potom napravila. 

Čítajte tiež: Supermodelky kedysi a dnes: Ako sa zmenil ideál krásy, a ktoré sú na vrchole aj po dvadsiatich rokoch? 

Má to však svoju príčinu

Aby to však  bývalá modelka Victoria´s  Secret uviedla na správnu mieru, priznala že to, že by sa takto nedokázala propagovať má jednu konkrétnu príčinu: „Mojím zámerom bolo jednoducho vyjadriť, že prichádzam zo staršej generácie a nie som technologicky zdatná... Obdivujem mladšiu generáciu a jej zručnosti pri zvládaní všetkých dopytov prostredníctvom sociálnych médií... Určite sa necítim múdrejšia ako ktokoľvek iný a verím, že sa všetci učíme,“ dodala Gisele. 

Modelkou vraj nikdy nebola 

V otvorenosti Gisele pokračovala a prekvapila aj ďalším svojím tvrdením na margo svojej kariéry supermodelky: „Ja nie som modelka... Modeling je práca, ktorú robím, kariéra, ktorú som mala... Umožnilo mi to vidieť svet a ja som za to mala dobre zaplatené. Ale nikdy ma to nedefinovalo.“

Neprehliadnite: Brutálny jedálniček hviezdneho páru odhalený: Z toho, čo zje denne táto brazílska gazela, vám spadne sánka!

Vo svete módy ako ryba na suchu

Z instagramových fotografií tejto modelky veteránky, ktorá sa za modelku vo vlastnom vnútri vlastne ani nepovažuje, je vidieť, čo ju v skutočnosti napĺňa. Je to rodina, záhrada, pokoj, meditácia, pocit domova: „Som rak, malý krab. Milujem domov, jeho  svätyňu, všetky útulné veci. Bola som ako ryba vyvrhnutá z vody vo svete módy a vždy som mala pocit ako že „nechajte ma urobiť si svoju prácu a ísť domov“,“ prezradila Gisele, ktorá vyzerá naozaj spokojná a šťastná. 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe