Presunúť na hlavný obsah

Jedna z najúspešnejších modeliek Cara Delevingne, nečakane ukončila svoju kariéru: Čo za tým bolo?

Zahraničné celebrity

Modelky svetových kvalít sa držia v tomto svete dlhšie, než to obyčajne býva zvykom. No sú aj také, ktoré sa rozhodnú pre život bez médií a pozornosti.

Britská supermodelka Cara Delevingne, patrí k najúspešnejším modelkám súčasných čias. Zdá sa ale, že daň za úspech bola príliš vysoká a kráska sa rozhodla stiahnúť do úzadia, aspoň čo sa týka módneho priemyslu. 

Dvadsaťtri ročná Cara oznámila, že končí so svojou modelingovou kariérou a dôvod vysvetlila celkom jasne. Modelingový svet jej zobral viac ako dal, a chce sa sústrediť na svoje fyzické a mentálne zdravie. 

Mentálny a fyzický stav

Modelka sa už pred nejakým časom priznala, že trpela depresiami a snaha byť stále perfektná jej zobrala všetky sily. Cara ale ničoho neľutuje. Práve vďaka jej skúsenostiam v modelingu začala prehodnocovať životné hodnoty a rozhodla sa skončiť v tom najlepšom. 

Mohlo by vás zaujímať: Najlepšie platená modelka Cara Delevingne neustále prekvapuje: Je to ikona či blázon?

Útla mladá žena patrila k modelingovej špičke aj vďaka jej rebelskému správaniu. Módny svet ju prirovnával k modelke Kate Moss, ktorá je zhodou okolností jej spriaznenou dušou. Cara sa chce sústrediť na filmový priemysel, ktorý jej učaroval viac, než svet modelingu. 

Sústredí sa na lásku

Cara je známa aj ako zástankyňa feministického hnutia a aj tento fakt v nej len potvrdil, že svet modelingu nie je pre ňu. Modelka začala ako veľmi mladá a videla, ako pravý svet modelingu funguje, a niekedy to nie je žiadna „sranda“.

Cara Delevingne sa netají jej bisexuálnou orientáciou a momentálne je šťastná vo vzťahu s hudobníčkou St. Vincent, a na tento vzťah sa chce teraz sústrediť.

Pozrite si: Najbohatšie topmodelky bez mejkapu: Niektoré si svoju krásu zachovali, iné na nespoznanie!

Nie je jediná

Modelky svetových kvalít sa držia v tomto svete dlhšie, než to obyčajne býva zvykom. No sú aj také, ktoré sa rozhodnú pre život bez médií a pozornosti. Tak urobila aj úspešná kráska Gisele Bundchen, ktorá mohla ešte mútiť vody ďalších desať rokov, no rozhodla sa stiahnuť do úzadia. Teraz sa venuje svojej rodine a žije spokojný život.

Mohlo by vás zaujímať: Brutálny jedálniček hviezdneho páru odhalený: Z toho, čo zje denne táto brazílska gazela, vám padne sánka!

- Najčítanejšie -