Presunúť na hlavný obsah

Anjelik Josephine Skriver má napriek neustálemu cestovaniu skvelú pleť: Na túto vec nedá dopustiť pred spaním

Zahraničné celebrity

Modelka presne vie, čo jej pleť potrebuje a nezabúda na to ani jeden večer.

Neustále cestovanie vyčerpáva

Anjelik Victoria’s Secret Josephine Skriver toho práve kvôli svojej kariére príliš veľa nenaspí a neustále cestovanie namáha nielen jej organizmus, ale aj samotnú pleť. Niekto by si mohol myslieť, že si kráska len jednoducho zmyje mejkap a má o žiarivosť pleti postarané, opak je však pravdou.

Inšpirujte sa: Krásna neter princeznej Diany: Táto žena je súčasťou dynastie, napriek tomu priznala, že jej život postrádal zmysel

Samotná Josephine priznala, že sa jej pleť kvôli neustálemu namáhaniu a používaniu rôznych mejkapov mení od citlivej až po mastnú, a preto si nemôže dovoliť preskočiť večernú čistiacu rutinu.

Mohlo by vás zaujímať: Tieto tri kvality by mal mať nápadník, ktorý sa chce uchádzať o Selenu Gomez: Jej vkus na mužov prezradila matka

Starostlivosť nekončí pod bradou

Tohto pravidla sa Josephine drží naozaj zakaždým. Síce má ešte len dvadsaťpäť rokov, bezchybnú pleť nedostala do vienka len tak, a aj preto sa ju snaží udržovať v naozaj skvelom stave nielen po oblasť brady, ale aj nižšie. Modelka chápe, že pokožka na krku je častokrát ešte jemnejšia ako tá na tvári, a pokiaľ sa chce vyhnúť prvotným vráskam a nežiadúcemu akné, čistenie pleti v jej prípade zasahuje aj do tejto oblasti.

Základným prvkom je však toto

Po samotnom čistení však Josephine siahne po termálnej vode v spreji. Výrobok, na ktorý množstvo žien možno nie je zvyknutých, je pre krásku nevyhnutnou súčasťou starostlivosti o pleť a bez cestovného balenia dokonca nevychádza z domu. Sama tvrdí, že tento jemný zázrak v spreji dokáže osviežiť pleť v prípade sucha, upokojiť začervenané oblasti iritované množstvom mejkapu alebo inými vonkajšími vplyvmi, a v teplých letných dňoch prináša neuveriteľnú chladivú úľavu.

Nenechajte si ujsť: 10-minútová ranná rutina Jenny Dewan: Odporúča ju aj všetkým zaneprázdneným matkám

Kráka ju však využíva aj ako fixátor mejkapu, pretože je navonok oveľa šetrnejšia k pleti a práve jej citlivú pokožku vôbec nezaťažuje a navečer jej poskytuje viditeľnú úľavu a upokojenie. Tento malý zázrak sa tak v jej večernej starostlivosti o pleť stal pomocníkom číslo jeden. Vyskúšate ju aj vy?

Prečítajte si aj: Gisele Bündchen o súčasných modelkách, ktoré sa snažia už akokoľvek zviditeľniť: Toto by som ja nikdy neurobila

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe