Anjelik Josephine Skriver má napriek neustálemu cestovaniu skvelú pleť: Na túto vec nedá dopustiť pred spaním

Modelka presne vie, čo jej pleť potrebuje a nezabúda na to ani jeden večer.

Počas svojej večernej rutiny nezabúda modelka Josephine Skriver ani na jednu oblasť tváre

Počas svojej večernej rutiny nezabúda modelka Josephine Skriver ani na jednu oblasť tváre

Zdroj: instagram.com/josephineskriver

Neustále cestovanie vyčerpáva

Anjelik Victoria’s Secret Josephine Skriver toho práve kvôli svojej kariére príliš veľa nenaspí a neustále cestovanie namáha nielen jej organizmus, ale aj samotnú pleť. Niekto by si mohol myslieť, že si kráska len jednoducho zmyje mejkap a má o žiarivosť pleti postarané, opak je však pravdou.

Inšpirujte sa: Krásna neter princeznej Diany: Táto žena je súčasťou dynastie, napriek tomu priznala, že jej život postrádal zmysel

Samotná Josephine priznala, že sa jej pleť kvôli neustálemu namáhaniu a používaniu rôznych mejkapov mení od citlivej až po mastnú, a preto si nemôže dovoliť preskočiť večernú čistiacu rutinu.

Mohlo by vás zaujímať: Tieto tri kvality by mal mať nápadník, ktorý sa chce uchádzať o Selenu Gomez: Jej vkus na mužov prezradila matka

Starostlivosť nekončí pod bradou

Tohto pravidla sa Josephine drží naozaj zakaždým. Síce má ešte len dvadsaťpäť rokov, bezchybnú pleť nedostala do vienka len tak, a aj preto sa ju snaží udržovať v naozaj skvelom stave nielen po oblasť brady, ale aj nižšie. Modelka chápe, že pokožka na krku je častokrát ešte jemnejšia ako tá na tvári, a pokiaľ sa chce vyhnúť prvotným vráskam a nežiadúcemu akné, čistenie pleti v jej prípade zasahuje aj do tejto oblasti.

Základným prvkom je však toto

Po samotnom čistení však Josephine siahne po termálnej vode v spreji. Výrobok, na ktorý množstvo žien možno nie je zvyknutých, je pre krásku nevyhnutnou súčasťou starostlivosti o pleť a bez cestovného balenia dokonca nevychádza z domu. Sama tvrdí, že tento jemný zázrak v spreji dokáže osviežiť pleť v prípade sucha, upokojiť začervenané oblasti iritované množstvom mejkapu alebo inými vonkajšími vplyvmi, a v teplých letných dňoch prináša neuveriteľnú chladivú úľavu.

Nenechajte si ujsť: 10-minútová ranná rutina Jenny Dewan: Odporúča ju aj všetkým zaneprázdneným matkám

Kráka ju však využíva aj ako fixátor mejkapu, pretože je navonok oveľa šetrnejšia k pleti a práve jej citlivú pokožku vôbec nezaťažuje a navečer jej poskytuje viditeľnú úľavu a upokojenie. Tento malý zázrak sa tak v jej večernej starostlivosti o pleť stal pomocníkom číslo jeden. Vyskúšate ju aj vy?

Prečítajte si aj: Gisele Bündchen o súčasných modelkách, ktoré sa snažia už akokoľvek zviditeľniť: Toto by som ja nikdy neurobila

Foto:
instagram.com/josephineskriver
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba