Presunúť na hlavný obsah

Tieto tri kvality by mal mať nápadník, ktorý sa chce uchádzať o Selenu Gomez: Jej vkus na mužov prezradila matka

Zahraničné celebrity

Nikto si nepozná dcéru lepšie než jej vlastná matka. Teda aspoň by to tak malo byť. Preto aj matka slávnej speváčky, Seleny Gomez, presne vie, aké kvality by mal spĺňať muž, ktorému by dala jej dcéra šancu na rande.

Tri konkrétne kvality 

Mama slávnej speváčky Seleny Gomez, Mandy Teefey, nedávno pre magazín People prehovorila o tom, akého muža by po svojom boku chcela mať jej dcéra. Bola aj veľmi konkrétna a uviedla tri presné požiadavky na nápadníka, ktorý by u Seleny dostal šancu aspoň na prvé rande. Keďže matka s dcérou sú si veľmi blízke, Mandy so Selenou plne súhlasí a vie, že presne taký typ muža by sa k jej dcére hodil. 

Mohlo by vás zaujímať: Táto hollywoodska kráska vyšachovala z TOP 1 obľúbenú Taylor Swift: Zostanú po tomto ešte najlepšie kamarátky? 

Zmysel pre humor 

Číslo jedna je jednoznačne zmysel pre humor. Ako všetci vieme, speváčka si len pred časom prešla naozaj ťažkým obdobím, ktoré súviselo s jej zdravím a v podstate sa stále lieči na ochorenie lupus. Možno práve preto je zábavný muž niekto, koho potrebuje mať pri sebe za každých okolností, najmä v tých ťažších časoch, aby ju vedel vždy rozosmiať, aj keď je najhoršie. 

Orientovaný na rodinu

Ďalšia vlastnosť, s ktorou by nápadník u Seleny zabodoval je, že by bol rodinne orientovaný. 
Táto vlastnosť je veľmi dôležitá aj pre nás „bežné smrteľníčky“, pokiaľ si chceme raz založiť rodinu, no v prípade hollywoodskych hviezd, kde je manželstvo a rodina väčšinou len akýmsi chvíľkovým stavom, je to o to cennejšie a to vie aj krásna speváčka. 

Čítajte tiež: Neuveríte, koho outfit okopírovala obľúbená speváčka Selena Gomez: Spätná reakcia módnej ikony stojí za to 

Má vo svojom živote jasno, žije svoj život 

Mama Mandy sa so svojou dcérou zhoduje najmä v tomto treťom bode, kvalite, aby mal nápadník svoj vlastný život a v ňom jasno. Selenina mama na margo tejto tretej kvality ešte dodáva, že nechce pre svoju dcéru niekoho, kto sa bude snažiť spravovať celý jej život. Vychádza pritom zo situácie, kedy sa sama rozhodla, že prestane byť manažérkou vlastnej dcéry a jej kariéry: „Nikdy sme neočakávali, že budeme spravovať celý jej život. Stratili sme veľa rodinného času, lebo jediný čas, kedy sme sa videli, bolo vtedy, keď sme sa obchodne rozprávali.“ Preto je logické, že by pre ňu chcela a rovnako aj Selena sama pre seba, aby muž po jej boku bol samostatný a mal svoj vlastný život.

Neprehliadnite: Najsledovanejšia hviezda súčasnosti má navrch: Krásna speváčka tromfla Kim Kardashian i Taylor Swift!

- Najčítanejšie -