Presunúť na hlavný obsah

Hollywoodske krásky, ktoré majú rovnakú hmotnosť, no vyzerajú odlišne: Takto sa opticky líšia!

Zahraničné celebrity

Číslo, ktoré ukazuje ručička na váhe, je vždy len číslom. Nehovorí nič o vlastnostiach danej ženy. Tak je tomu aj pri známych tvárach, ktoré svoju váhu neriešia, práve naopak, z ich tvárí srší radosť zo života!

Krásky Hollywoodu sa držia po celý život v skvelej kondícii. Ručičky na ich váhach neprekračujú ani číslo 60 a na všetkých akciách, ale aj doma len tak v teplákoch a bez make-upu, vyzerajú ako pravé stars. Nemajú problém so svojim telom a čo je viac, pozitívnemu prístupu sa snažia naučiť aj mladú generáciu. Verili by ste tomu, že tieto ženy vážia rovnako a pritom ich výška a typ postavy sa líši? Každá jedna má okolo 56 kíl a úsmev na tvári. Tak ako pravá šťastná žena!

Prečítajte si tiež: Očistný trojdňový detox podľa Gigi Hadid: Na toto nedá kráska so super telom dopustiť

Speváčka Katty Perry 

Mladá odvážna speváčka je typická nielen výraznými outfitmi, ale aj neustálymi zmenami farieb vlasov. Jej postava však zostáva nezmenená a o to viac, je na nej vidieť jej spokojnosť a radosť zo života!

Speváčka Beyoncé 

Spevácka diva má na prvý pohľad rozhodne ženskejšie krivky. Jej telo je však krásne vyšportované a pevné aj po niekoľkonásobnom pôrode. Pokožka jej žiari a leskne sa na každom verejnom vystúpení.

Herečka Sofia Vergara

Latinsko-americká herečka je vo svojej najlepšej forme. Má krásnu ženskú postavu a ukazuje ju vždy v nádherne tvarovaných šatách. 

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sofia Vergara (@sofiavergara),

Herečka Blake Lively

Blonďavá kráska je najvyššia zo spomínaných dám. Jej herecké výkony už v mladosti sa zapísali do sŕdc mnohých dievčat a preto je až doteraz veľkým vzorom pre mnohé z nich. A má byť prečo! Neustále vyzerá ako keby vnútorne žiarila a to odráža aj jej postava.

 

<a data-cke-saved-href="https://www.instagram.com/p/BacOuVcgIsP/" href="https://www.instagram.com/p/BacOuVcgIsP/" style=" color:#000; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; font-style:normal; font-weight:normal; line-height:17px; text-decoration:none; word-wrap:break-word;" target="_#karllagerfeld @chanelofficial @louboutinworld @lorraineschwartz

Príspevok, ktorý zdieľa Blake Lively (@blakelively),

Mohlo by Vás zaujímať: Sexi Khloe Kardashian: Táto kráska nedá dopustiť na populárny doplnok, akým sa ženy teraz najviac pýšia

Speváčka Selena Gomez

Mladá speváčka je v súčasnosti tiež známa svojou novou zmenou farby vlasov. Skvelo sa jej hodí, ale čo viac, je skvelé, ako ju môžeme často vidieť na paparazzi fotkách ako kráča z posilňovne. O svoje telo sa dosť stará a pracuje na svojej dokonalej postave. Selena je síce výškovo nízka, nezaprie však dokonalú znalosť svojej postavy, na ktorú vždy vyberá tie najlepšie outfity!

 

all apologies

Príspevok, ktorý zdieľa Selena Gomez (@selenagomez),

- Najčítanejšie -