Presunúť na hlavný obsah

Sexi Khloe Kardashian: Táto kráska nedá dopustiť na populárny doplnok, akým sa ženy teraz najviac pýšia

Zahraničné celebrity

Najmladšia zo sestier Karadashianových je nielen ďalšou kráskou a úspešnou biznismankou, ale aj nastávajúcou mamičkou. Z dievčenského klanu svojich sestier však vytŕča nežnosťou v podobe obľúbených fotiek, ktorými zásobu svoj profil.

Krásna budúca mamička Khloe Kardashian pred pár mesiacmi usporiadala privítaciu baby shower párty pre svoje očakávané dievčatko. Na takomto ženskom podujatí nesmela chýbať ani dychvyrážajúca výzdoba od profesionálov. Kloe stavila na svoj rozhodne najobľúbenejší doplnok - kvety! Jej instagram každým týždňom zaplavuje nová fotka tých najkrajších kvetov - od klasických ruží v netradičnej púdrovej ružovej až po tie najplnšie puky pivoniek. 

Prečítajte si tiež: Angelina Jolie zvláda výchovu detí ako slobodná matka dokonale: Toto podľa nej stojí za jej vnútornou silou

Nežná klasika, ktorá nezomiera!

Privítacia párty pre bábätko je v zahraničí súčasťou veľkej oslavy očakávania dieťatka. Na tej Kardashianovskej nesmela chýbať ani obrovská fotostena, ako inak z kvetov! Khloe sa jej tým dekoratérov stavil na výraznú ružovú a zabezpečil tak všetkým návštevníkom nezabudnuteľné plné takejto nádhery. 

Ženskosť nadovšetko!

Khloina láska ku kvetom nie je žiadnym tajomstvom. Sú jej oporou nielen pri šťastných momentoch, ale aj pri udalostiach plných smútku. Keď jej nedávno zomrel milovaný psík, jej partner ju potešil nádhernými bielymi ružami v podobe psej labky. Blondínka si tieto momenty plné vďačnosti nenecháva iba pre seba, ale zdieľa ich aj so svojimi fanúšikmi na sociálnych sieťach.

Mohlo by Vás zaujímať: Očistný trojdňový detox podľa Gigi Hadid: Na toto nedá kráska so super telom dopustiť

Sama tvrdí, že kvety sú tým najnežnejším spôsobom, ako si žena môže rozžiariť svoj deň! Nemusí byť pritom nijako výnimočný. Jedinečným ho už spravia samotné kvety! Doprajte si ich preto raz za čas aj vy a inšpirujte sa touto americkou kráskou!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus