Presunúť na hlavný obsah

DIOR jeseň 2024 Ready-to-Wear: Líčenie inšpirované charakterom a jedinečným pôvabom Marlene Dietrich

Krása

Peter Philips. predstavuje make-up pre kolekciu DIOR Fall 2024 Ready-to-Wear ovplyvnenú charakterom a jedinečným pôvabom Marlene Dietrich.

Pre kolekciu DIOR Ready to Wear na jeseň 2024 od Marie Grazie Chiuri predstavenej v New Yorku v Brooklynskom múzeu vytvoril Peter Philips, kreatívny a obrazový riaditeľ pre Dior Makeup, vzhľad make-upu, ktorý odráža kolekciu navrhnutú ako dialóg medzi Parížom a New Yorkom. Ten je tiež živený charakterom a jedinečným pôvabom Marlene Dietrich.

"Pre túto show chcela Maria Grazia Chiuri jednoduchý, ale silný look. Rozhodli sme sa pre žiarivú tvár, kde sú nahé oči orámované upraveným obočím. Pery vyzerajú nahryznuté, zasadené do hlbokej baklažánovej farby s nádychom zaprášenej ružovej ," Peter Philips.

Inšpirujte sa: Farebné paletky, s ktorými vykúzlite množstvo lookov: Naučte sa s nimi líčiť a zvýraznite svoju krásu

Oči

Peter Philips k líčeniu očí hovorí: "Oči boli zvýraznené obočím, ktoré bolo upravené pomocou Diorshow On Set Brow a Diorshow Brow Styler."

Pleť

Myšlienkou bolo vytvoriť priesvitný a čistý efekt v kontraste s hlbokým odtieňom pier. Na pleť som použil Dior Capture Totale Le Sérum, na očné okolie Dior Capture Totale Hyalushot. Pleť bola rozmazaná a zvýraznená pomocou filtra Dior Forever Glow Star Filter ako základnej vrstvy a na ohniská tváre. Nakoniec bola pleť vyrovnaná s Dior Forever Skin Glow a doladená Dior Forever Skin Correct.

Pery

"Pery sú stredobodom pozornosti: navrhnuté tak, aby vytvorili efekt «uhryznutého» zvýraznením aplikovanej tmavej farby v miestach, kde sa stretávajú horné a spodné pery. Aby som tento efekt dosiahol, najskôr som na celé pery naniesol prírodný odtieň Rouge Dior Forever 670 Rose Blues Potom som na líniu pier naniesol Rouge Dior Forever 111 Forever Night a rozotrel.“

Nechty

Nechty vyzerali prirodzene v Dior Vernis 108 Muguet.

Vlasy

Vlasy boli upravené do očarujúcich vĺn so sklonom nabok. Afro vlasy boli zapletené do copu a tvarované v zrkadlovom štýle glam s bočnými vlnami.

Mohl by vás zaujímať: Trendy manikúra na jar 2024: V kurze sú hravé farby a odtiene, ktoré si ihneď zamilujete