Presunúť na hlavný obsah

Trendy manikúra na jar 2024: V kurze sú hravé farby a odtiene, ktoré si ihneď zamilujete

Krása

Hitom tohtoročnej jari budú dizajnové vychytávky a DIY prístup. Kreatívna vynaliezavosť a experimentovanie s farbami prinesú želaný výsledok v podobe energicky pulzujúcich farieb.

Manikúra nám otvára možnosti experimentovania s farbami tak, aby tento malý detail na nechtoch skvelo dotvoril a oživil naše outfity. Podľa nálady a chute tak môžeme meniť s tohtoročnými trendmi na jar 2024 farby a odtiene, ako si budeme želať – paleta je skutočne pestrá a nabije vás svojou pozitívnou energiou a hravosťou.

Inšpirujte sa: Farby na vlasy, ktoré budú hitom roka 2024: Kaderníci vybrali odtiene, do akých sa ženy zamilujú

Blush Pink Nails

Prirodzenosť nadovšetko. Blush Pink nails sú jemné, ružové nechty pripomínajúce čo najviac prirodzený vzhľad. Pokojne môžete použiť podkladový lak na nechty Color Therapy so spevňujúcim účinkom od Sally Hansen. 

O.P.I. Your Way

Vytvorte si celkom unikátnu paletu farieb s hravými odtieňmi od O.P.I. Jar je v znamení vynaliezavosti a DYI prístupe, pričom netreba zabúdať ani na zmysel pre recykláciu. Mixujte a vrstvite odtiene a dosiahnite jedinečný vzhľad ako od manikérky.

Klasická červená

Ostrá červená od Rimmel 60 Seconds By Rita Ora je presne to, čo ženy milujúce tento odtieň hľadajú. Bohatá pigmentácia a plné krytie s dlhotrvajúcou výdržou. To sú najdôležitejšie atribúty, pokiaľ sa rozhodnete pre jednofarebný lak. Červená musí byť červenou a nanesenie musí byť hladké s dostatočným leskom. 

Gel sticks hlásia comeback

Veľký návrat hlásia nálepky na nechty. Kreativite sa medze nekladú a podobne ako 3D nechty, aj nálepky so sebou nesú množstvo nevyčerpateľných možností. Od kvetiniek cez zvieracie vzory, ktoré sú aktuálne veľmi IN. My sme objavili tie od NEONAIL Easy On Gel Stickers (Notino.sk).

Neprehliadnite: Farebné paletky, s ktorými vykúzlite množstvo lookov: Naučte sa s nimi líčiť a zvýraznite svoju krásu