Presunúť na hlavný obsah

Farby na vlasy, ktoré budú hitom roka 2024: Kaderníci vybrali odtiene, do akých sa ženy zamilujú

Krása

Paleta farieb, akú namiešali odborníci z profesionálnych vlasových salónov, vás bude tento rok baviť. Prinášame vám ukážku tých najžiadanejších z nich.

Vintage Brown

Nostalgia a návrat do minulosti. Presne to sa bude spájať s odtieňom vintage brown, ktorý je spojením muškátového orieška a vlašského orecha. Prirodzená farba a na pohľad neupravený vzhľad. To bude nový trend roka 2024.

Inšpirujte sa: Líčenie, ktoré vám uberie vek: Tento štýl pristane každej žene

Frozen Blonde

Presvetlená blond je výsledok zmiešania metalického zlata s platinou. Jeden tón definuje druhý a táto svetelná blond farba sa po rokoch opäť vracia na scénu. 

Smokey Brunette

Tento odtieň bude predstavovať vysokú úroveň elegancie. Po teplých a slnkom prežiarených tónoch hnedej sa dostáva na rad luxusná hnedá. Nový pohľad na túto farbu, ktorú dosiahnete s pomocou šikovných rúk kvalitného hair stylistu. 

Bronde 

Niečo medzi blond a svetlou brunetkou. Mierne bronzová zmes, ktorá sa nazýva bronde sa stala jednou z najpopulárnejších farieb už počas minulého roka. Tento rok bude zažívať svoj rozkvet.

Neprehliadnite: 5 vlasových účesov na rok 2024 podľa expertov:  Do módy sa vracajú pramene ofiny nabok a skutočná krása

Soft Ombré

Jemnejšie ombré v podobe presvetlených vlasov od pokožky hlavy zvýrazní oči a lícne kosti. Táto „upravená“ verzia ombré je prirodzenejšia a ženy oveľa viac rozžiari.