Presunúť na hlavný obsah

Líčenie, ktoré vám uberie vek: Tento štýl pristane každej žene

Krása

Pokiaľ hľadáte tipy na líčenie, ktoré vám pomôže ubrať pár rokov, skúste to, na čo nedajú dopustiť aj svetové topmodelky. Áno aj tu platí staré známe, menej je viac.

Pokiaľ túžite vyzerať mladšie a stále hľadáte spôsob ako na to, pomôcť vám môže aj úplne obyčajné líčenie. Áno, znie to jednoducho a ono to naozaj aj také je. Len treba zvoliť správne tóny a paletu odtieňov.

Zatiaľ čo mnohé ženy si myslia, že väčším množstvom make-upu môžu úspešne skryť nedokonalosti ako akné, pigmentové škvrny, experti v beauty oblasti sa zhodujú v tom, že menej je vždy viac. A to najmä preto, že čistý a žiarivejší vzhľad môže znamenať rozdiel práve v tom, na koľko rokov vyzeráte. 

Žiarivejší pohľad

Jedným z obľúbených trikov topmodeliek ako rozjasniť oči, aby vyzerali mladšie, je pridať do vnútorného kútika rozjasňovač. Takto totiž už samotnému pohľadu dodáte množstvo jasu.

Juicy look

Vždy sa pred nanášaním make - upu uistite, že je vaša pokožka dobre hydratovaná a pridajte jej trochu lesku s mierne ružovým podtónom, aby ste vytvorili mladší vzhľad. Trend bol kedysi len o kontúrovaní a zvýrazňovaní lícnych kostí, teraz je to všetko o vzhľade ako keby bez make - upu.

Inšpirujte sa: Vianočné beauty sety, ktorými pod stromčekom potešíte každú ženu: S týmto neurobíte krok vedľa

Namiesto nanášania viacerých vrstiev, použite len jednu tenučkú a aby ste vytvorili krásne tieňovanie choďte s lícenkou a bronzerom vyššie. Výsledok je pozdvihnutá pleť a oveľa mladistvejší vzhľad. Čo sa týka samotného bronzeru, vždy myslite na to, že čím viac žiari produkt, tým viac sa póry zdajú byť rozšírené. Čiže opäť s mierou. 

Plné pery

Pokiaľ túžite po plnších perách, stačí vám ceruzka a lesk na pery. Tajomstvom presnej aplikácie ceruzky na pery je skutočne zabezpečiť, aby bol jej odtieň čo najbližšie k farbe vašich pier.

Neprtehliadnite: 4 účesy, ktoré povýšia váš styling na vianočný večierok na vyššiu úroveň: Inšpirujte sa týmito lookmi

Keď ste našli ten svoj, najprv prekreslite pery ceruzkou a potom vzhľad dokončite leskom alebo svetlým rúžom. Jednoducho prejdite priamo na ceruzku na pery a potom na ňu použite lesk alebo svetlý rúž, aby pery vyzerali plnšie a šťavnatejšie.