Presunúť na hlavný obsah

Zbavte sa vrások, podbradku aj akné bez botoxu: Tieto procedúry robia zázraky na počkanie

Krása

Ak túžite po žiarivej a hebkej pleti bez vrások, skúste procedúry, ktoré fungujú. No a čerešničkou je, že všetky sú neinvazívne.

Ak máte akýsi prirodzený rešpekt pred ihlami, bojíte sa invazívnejších zásahov do pokožky, skúste ošetrenia, ktoré naozaj fungujú a na pleti uvidíte skutočne krásne výsledky. Pozrite sa, na čo nedajú dopustiť ani celebrity svetového formátu. 

OxyGeneo

OxyGeneo poskytuje jedinečný prístup k ošetrovaniu pleti. Využíva nábor prirodzených fyziologických procesov na zvýšenie hladiny kyslíka v pokožke a dosiahnutie výnimočných výsledkov. Na rozdiel od iných technológií pracuje s kyslíkom zvnútra, čo vedie k efektívnej liečbe s viditeľným omladzujúcim efektom, bez použitia chirurgického zákroku. Začína mikrodermabráziou, teda odstránením odumretých buniek, následne sa do pokožky zapracujú látky k rozjasneniu, hydratácii a omladeniu. 

Čítajte tiež: Pleťové séra, ktoré spomaľujú starnutie: Vďaka nim vaša pokožka viditeľne omladne

Potom prichádza na rad oxygenácia, kedy sa na pleti vytvoria bublinky CO2, ktoré spôsobujú zvýšený prietok krvi, dôsledkom čoho nastáva okysličenie. Takto ľahko docielite redukciu vrások, elimináciu pigmentových škvŕn, zmenšenie veľkosti pórov a zjednotenie vzhľadu.

Biorepeel

Toto je ideálna procedúra pre ženy s nízkym prahom bolesti. Počas oddychu dokážete zjemniť akné, eliminovať nežiaduce pigmentácie, či vyhladiť aj výraznejšie vrásky. BIOREPEEL omladzuje bez injekcií​, prostredníctvom kolagénového boosteru, zmesi antioxidantov a aktívnych zložiek.

Ak to zjednodušíme, ide vlastne o spojenie peelingu, biorevitalizácie, relaxácie a hydratačného ošetrenia.

Air In

Táto neinvazívna, bezkontaktná a bezbolestná metóda robí skutočne veľké zázraky na počkanie a vlastne priniesla akúsi revolúciu v ošetrovaní pokožky. Spája vzdušnú "injekciu" kyslíka a ultrazvukovú aktiváciu.

Neprehliadnite: Denný a nočný krém, s ktorými omladnete: Testovali sme tieto beauty produkty na pleti 20, 30 a 40-ročnej ženy

Pri ošetrení je koncentrovaný kyslík pod tlakom vpravovaný do pokožky, čím sa zvýši jej prekrvenie a aj otvorí samotná kožná bariéra. Týmpádom sa séra lepšie vpravujú a sú účinnejšie. Najlepšie je, že výsledky vidíte okamžite. A po tom túži hádam každá z nás!