Presunúť na hlavný obsah

4 účesy, ktoré povýšia váš styling na vianočný večierok na vyššiu úroveň: Inšpirujte sa týmito lookmi

Krása

Sviatočný čas si vyžaduje niečo urobiť aj s vašimi vlasmi. Práve účes dokáže pozmeniť celkový dojem a určite siahnite aj po šperkoch, je to hriešna kombinácia.

Niekedy nemusíte vymýšľať zložitý outfit, stačí jednoduchý styling oživiť štýlovým účesom a šperkom. Práve tie sa hodia na sviatočný čas viac ako kedykoľvek predtým a môžete si dovoliť to, na čo sa celý rok tešíte.

Inšpirujte sa: Vianočné beauty sety, ktorými pod stromčekom potešíte každú ženu: S týmto neurobíte krok vedľa

Falošný cop a vlnité vlasy

Jemné vlny a falošný cop pôsobia na žene étericky a vnášajú do stylingu kus romantiky. Tento účes môžete pokojne doplniť perlovým náhrdelníkom. Perly sú večné a čoraz viac sa začínajú opäť nosiť. 

Šmrncovný bob a jedna výrazná náušnica

Bob patrí k najviac chic účesom a ak ste si mysleli, že s ním už nič nevymyslíte, vyvedieme vás z omylu. Stačí dať na odkryté ucho jeden nádherný dominantný šperk v podobe väčšej a výraznejšej náušnice a zanecháte už na prvý pohľad dojem dojem. 

Vysoký drdol s perlami alebo diamantami v ušiach

Jednoduchosť a večná klasika. Drdol vyčesaný dohora sa hodí jemným črtám a ženám. Tento nadčasový look môžete doplniť malými náušničkami, či už v podobe perál alebo maličkých diamantov, kamienkov. 

Elegantný wet look 

Na slávnostnú príležitosť sa vždy hodí účes v znamení wet look. Je elegantný a zároveň veľmi zmyselný, ženský. V jednoduchosti je krása, no odvážnejšie povahy žien môžu takisto doplniť zaujímavou náušnicou.

Neprehliadnite: Beauty adventné kalendáre na rok 2023: Prekvapenia, ktoré si nebudete chcieť nechať ujsť