Presunúť na hlavný obsah

Šaty na vianočný večierok: Inšpirujte sa stylingami z tých najznámejších párty vo svete

Móda

Vianočný večierok si vyžaduje niečo špeciálne a nablýskané. Vybrali sme pre vás inšpiratívnu dávku stylingov priamo z večierkov hollywoodskych hviezd.

Studená strieborná je túto sezónu žiadaná 

Odtiene studenej striebornej a celkovo kovovej možno túto sezónu vidieť všade. Strieborné šaty sú dokonalým vyjadrením vianočnej nálady a párty štýlu. Krásne zvýraznia vaše črty a nevyžadujú si žiadne extra doplnky.

Inšpirujte sa: Topánky, ktoré sa nosia na jeseň 2023: Inšpirujte sa outfitmi z najznámejších módnych metropol

Čipkované mini s prvkami rebélie

Čierne mini šaty sú samé o sebe výrazným sexy kúskom, po novom sa nosia s koženou bundou alebo sakom, čím dosiahnete mierne rebelskejší vzhľad. Všimnite si tiež jednoduchú vizáž a hair styling ako kontrast k už tak výraznému modelu. Na nohy vám postačia klasické špicaté lodičky.

Trblietavé bling bling šaty ako symbol večierkov

Milovníčky večierkov musia mať v šatníku jedny bling bling šaty. Trblietavé šaty sa nosia v krátkej verzii mini šiat, ale aj v dlhej verzii dlhých šiat po kolená alebo po členky, kopírujúce siluetu ženy. Rolákové trblietavé šaty sú absolútnym „must-have“ kúskom.

Korzetové šaty sú a budú vždy hot

Ženy, ktoré sú rady femme fatale, korzety milujú. Tie vždy boli, sú a budú hot. Zdanlivo vyzývavý outfit sa však naučte nosiť s vkusom a prehoďte cez šaty ležérnym spôsobom blazer. Celkovo, zvyšok outfitu by sa mal držať čo najväčšej jednoduchosti a striedmosti.

Volánové šaty s metalickými doplnkami

Ženské volánové šaty, ktoré dokonale splynú s krivkami ich nositeľky. Aj takto môže vyzerať styling na večierok. Vyžadujú si zlaté alebo strieborné topánky a kabelku k tomu. Krásny vianočný styling je na svete.

Neprehliadnite: Zimné doplnky, ktoré budú túto sezónu veľkým hitom: Nie je to len o kabelkách a šperkoch