Presunúť na hlavný obsah

7 módnych trendov jesene 2023, na ktoré sa tešíme: Pozrite sa, čo sa vám oplatí kúpiť do šatníka

Móda

Módne trendy z prehliadkových mól, ktoré sa oplatí sledovať. Jeseň 2023 bude priať móde, ktorú sa oplatí mať v šatníku.

Transparentné materiály a podprsenky

Nočné košieľky, ttansparentné materiály a spodná bielizeň. Odvážna móda pre ženy, ktoré sa neboja vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a upustiť od svojej diskrétnosti. 

Inšpirujte sa: Topánky, ktoré si treba zaobstarať v predstihu: Tieto kúsky budú na jeseň hitom

Klasický čierny kabát so širokými ramenami z 80. rokov

Dlhý čierny kabát pod kolená je kľúčovým trendom jesene. Dobre padnúci strih, široké ramená či vypchávky ako z 80. rokov. Tento kúsok šatníka obstojí v čase meniacich sa trendov a je nesmrteľnou záležitosťou. 

Kravaty

Doplnok, ktorý sa vrátil na prehliadkové móla. Úzka čierna kravata. Nosí sa so strohým smokingovým kompletom, ale aj v kombinácii so sukňou a bielou košeľou. 

Tartan

Tartan vykročil zo svojej komfortnej zóny grunge štýlu a dnes naberá celkom nový vzhľad v duchu estetiky. Vlna nostalgie s puncom minimalizmu otvára nové brány do sveta módy. 

Ultrakrátke šortky a body so silonkami

Krátke šortky alebo body s odhalenými nohami, ku ktorým si môžete obliecť tmavé alebo čierne punčocháče. Mikro dĺžka šortiek, ktoré sa nosia s kancelárskym biznis lookom, ale aj v športovejšom duchu. 

Teplákové mikiny s kapucňou

Pouličný trend, ktorý bol povýšený na prehliadkové mólo. Obyčajná sivá mikina v kombinácii s vlneným kabátom a pančucháčmi dokáže vytvoriť štýlový outfit s ešte štýlovejšou nositeľkou.

Mohlo by vás zaujímať: Svetre, ktoré vás zoštíhlia: Takto budete vyzerať nielen subtílnejšie, ale zároveň vás aj rozžiaria

Krásne nákrčníky s koženou leteckou bundou

Romantickejšia interpretácia kravaty v podobe nákrčníka s prepracovaným objemom. Hra s objemami naďalej pretrváva aj s ďalšími časťami oblečenia. Kontrast medzi romantickým a rebelským vytvára nový, žiadaný efekt.