Presunúť na hlavný obsah

Trenchcoat ako evergreen: Naučte sa ho správne kombinovať a vyzdvihnúť svoje prednosti

Móda

Trenchcoat je absolútne ikonickým kúskom, ktorý by nemal chýbať v šatníku žiadnej jednej ženy. Dá sa s ním totiž krásne vyhrať vrámci stylingu. Len treba vedieť ako ho nosiť.

Nádych sofistikovanosti s ležérnosťou

Klasický, všestranný, elegantný aj ležérny. Ktorý kúsok oblečenia podľa vás spĺňa všetky tieto atribúty? Áno trenchcoat to rozhodne je. Spoľahlivý, praktický, obľúbený pre svoju užitočnosť, módny aj funkčný. No a jeseň je nepochybne tým najlepším obdobím roka na to, aby ste ho konečne vytiahli.

Mohlo by vás zaujímať: Letné stylingy, ktoré si zamilujete: Šaty a sukne hrajú prím, nebojte sa do módy vrátiť ženskosť

Trenchcoat je skvelý spôsob, ako dosiahnuť tú nenápadnú luxusnú atmosféru. Navrstvite pomocou neho cez tón v tóne kúsky, s jedným výrazným elementom. Je to chic, sofistikované a na stretnutie s priateľmi, či pracovný obed ako stvorené.

Farebné schéma

Ďalšou vlastnosťou, vďaka ktorej je trenchcoat taký všestranný je to, že ho nájdete v rôznych dĺžkach. Nemusíte sa tak upínať len na klasiku.

Tiež sa ho nebojte kombinovať o niečo odvážnejšie s výraznými prvkami. Farebná schéma v ružovej, či červenej, vám pomôže vytvoriť styling, ktorý nemôžu prehliadnuť ani tí, čo majú sklon k neutrálnosti.

 

Všestrannosť a variabilita

Variabilita tohto kúsku je neskutočná. Krása trenchcoatu je v tom, že má opasok, ktorý sa dá zopnúť v páse, aby detaily, ako sú štruktúrované ramená alebo veľké klopy vynikli.

Neprehliadnite: Letné šaty do práce: Stylingy, ktoré vás presvedčia o tom, že takéto jedny šaty budete chcieť na sebe vyskúšať

Čo sa týka voľby farby, všetci vieme, že jeseň je skôr o bohatých zemitých tónoch. Tieto odtiene sa často dobre hodia k čomukoľvek vo vašom šatníku, či už je to džínsovina, čierna alebo aj pastel. 

- Najčítanejšie -