Presunúť na hlavný obsah

Letné stylingy, ktoré si zamilujete: Šaty a sukne hrajú prím, nebojte sa do módy vrátiť ženskosť

Móda

Tohtoročná sezóna patrí ženám, ktoré si uvedomujú, že do módy treba vrátiť ženskosť aj za cenu upustenia od slepého prenasledovania trendov.

Leto sa nezastaviteľne blíži a s ním aj túžba vyťahovať jeden outfit za druhým. Nechajte tentokrát nohavice doma a využite počasie na to, aby ste si obliekli šaty či sukne. Práve tie boli v posledné sezóny odsunuté na vedľajšiu koľaj, ale zdá sa, že sa po nich začalo cnieť nielen mužom, no i samotným ženám, nositeľkám. 

Inšpirujte sa: Slip dress štyrikrát inak: Pristanú každemú typu postavy, ak ich viete správne kombinovať

Silueta presýpacích hodín

Preppy sukňa alebo skladaná mini sukňa je u žien veľmi obľúbená a spĺňa všetko to, čo ženy chcú. Romantický look dosiahnete jednoducho so zaujímavým topom alebo korzetom a ikonickými retro okuliarmi. 

Baby pink, ktorá dokáže vyzerať žensky

Nežná ružová je v podobe šiat či sukne veľmi príjemným oživením šatníka. V poslednej dobe po nej siahajú aj ženy, ktoré by inokedy od ružovej dávali ruky preč. Práve ich dávka a cit pre štýl zamiešali karty a vniesli do módy ružovej trochu iný, nový a progresívny závan. 

Korzetové sexy šaty kopírujúce siluetu

Jednoduché šaty na ramienka, ktoré kopírujú ženskú siluetu. Aké obyčajné a pritom také efektné. Na leto sú tieto šaty ako stvorené a vynikne pri nich ženská silueta a krivky. Niekedy netreba hľadať žiadne extra módne štýly, stačí nadčasová klasika.

Neprehliadnite: Topánky, ktoré budú must-have tohto leta: Tieto kúsky sa dobre kombinujú a navyše ich definuje pohodlnosť

Sexy maxi šaty s rozparkom

Maxi šaty, ktoré sú ženské a sexy. Stačí len správne vyberať strih a farbu. Rozparok dodá na sexepíle ešte viac. Tento typ šiat môžete nosiť so sandálikmi na nízkom podpätku alebo vysokom. Vyzerajú skvele a opticky predĺžia postavu.

 

- Najčítanejšie -