Presunúť na hlavný obsah

Topánky, ktoré si treba zaobstarať v predstihu: Tieto kúsky budú na jeseň hitom

Móda

Hoci sa to nezdá, jeseň sa pomaličky blíži. Preto je dobré pripraviť sa na ňu s určitými vecami v predstihu. Pozrite sa spolu s nami, ktoré topánky budú túto sezónu hitom.

Jeseň v znamení štýlu aj udržateľnosti

Jeseň sa bude niesť v znamení štýlu aj udržateľnosti. Bude ju definovať mnohotvárnosť, nadčasovosť, variabilita a ležérna elegancia. Veľký comeback hlásia kotníkové čižmy na vysokom podpätku v ikonickej čiernej. Skvelé je, že ich viete jednoducho nakombinovať a predĺžia vám tiež opticky siluetu. 

Čítajte tiež: VIDEO: CHANEL predstavil kolekciu Cruise 2023/24: Od glamouru 20. a 30. rokov po rytmus 70. a 80. rokov

Rovnako aj tento typ topánok bude veľmi žiadaným. Sú pohodlné, chic a na túlanie mestskými ulicami ako stvorené. Pokojne pri nich siahnite aj po výraznejších farbách. Mali by tvoriť akúsi čerešničku celého stylingu. Dobrou voľbou je červená, zelená, modrá, ale aj hnedá.

Toto je akási nestarnúca klasika. Niektoré ženy ich milujú, iní nenávidia. Napriek tomu ide o maximálne využiteľný kúsok, ktorý rovnako skombinujete s ležérnymi, ale aj elegantnejšími stylingami.

Navyše ich definuje aj praktickosť a pokiaľ investujete do kvalitného kúsku, máte vyhraté, keďže nejde o sezónnu záležitosť. 

Pri nakupovaní vždy myslite nielen na to, či sa vám daný kúsok hodí, ale aj na to, či má miesto vo vašom šatníku. Zamýšľajte sa, k čomu ho budete nosiť, ako ho kombinovať. Toto je nevyhnutnosť. Oveľa ľahšie si tak vytvoríte trendy, nadčasovú kapsulu, ktorá bude aj využiteľná.

Neprehliadnite: Denimové variácie na leto: Takto zažiarite počas bežného dňa aj večer

Lodičky do nej bezpochyby patria a pokojne aj v odvážnejších farebných variáciách. Len pri výbere samotného odtieňu sa zamyslite práve nad jeho využiteľnosťou. To je kľúčové.