Presunúť na hlavný obsah

Love story: Romantické stylingy, v ktorých okúzlite na drinku, či letnom pikniku

Móda

Romantika k letu patrí. Ak hľadáte inšpiráciu na svieže, jemné a ženské stylingy, pozrite sa spolu s nami, po čom siahnuť.

Renesancia a romantizmus v popredí

Móda inšpirovaná renesanciou a romantizmom je trendom už niekoľko sezón a myslíme si, že najjednoduchší spôsob, ako naskočiť na tento trend, je voľnejšia, volánová blúzka. Vintage nádych vám dodá za každých okolností pôvab a jemnosť.

Navyše je to kúsok, s ktorým viete krásne variovať počas dňa aj noci. Cez deň kombinujte so šortkami, či voľnejšími ľanovými nohavicami, večer siahnite po midi sukni sukni a podpätkoch.

Farebná romantika

Aj elegantnejší look v podaní kombinácie romantickej ružovej s fialovou, dokáže hotové zázraky. Budete pôsobiť sofistikovane, príťažlivo a skutočne maximálne chic. 

Čítajte tiež: VIDEO: CHANEL predstavil kolekciu Cruise 2023/24: Od glamouru 20. a 30. rokov po rytmus 70. a 80. rokov

Retro klasika

Šaty s farebnými bodkami, opasok, veľké čierne okuliare, lodičky s remienkom - skrátka retro ako vyšité. Takýto styling je presne tým, čo žene dodá hravosť a pôvab

Neprehliadnite: VIDEO: CHANEL Haute Couture jar/leto 2023: Východiskom sa stal parížsky byt Gabrielle Chanel

Čo sa týka strihu šiat, voľte minimalistickejšie verzie, keďže celkovo je daný look neprehliadnuteľným a žena by sa v každom prípade mala snažiť vyzdvihnúť najmä vlastnú prirodzenosť. 

- Najčítanejšie -