Presunúť na hlavný obsah

Biela symbióza: Kúsky, ktoré si v najnežnejšej farbe počas leta treba zaobstarať musíte aj vedieť nosiť

Móda

Biela je farbou čistoty, ale bude vládnuť aj tomuto letu. Pozrite sa spolu s nami, ktoré kúsky by ste si v tejto farbe mali rozhodne zaobstarať.

All in white

S moderným dôrazom na to, že štýl je viac individualizovaným konceptom než ľudia slepo nasledujú trendy bez toho, aby poznali pôvodný základ, možno máte pocit, že v móde neexistujú žiadne prísne pravidlá, ktoré by ste mali dodržiavať. Avšak nie je to úplne pravda. A obzvlášť to platí pri farbách ako je biela. Každá žena môže v takomto odtieni vyzerať skvele, len treba vedieť jednotlivé kúsky nosiť. 

Inšpirujte sa: Kúsky, vďaka ktorým si predĺžite nohy a zoštíhlite telo: Tieto sú absolútny must-have

Na bielej je skvelé, že je maximálne variabilná. Dokážete sa pri nej krásne hrať s  textúrami a tkaninami. Práve ich rôzne kombinácie vedia vytvoriť vyvážený a chic styling, ktorým zaujmete aj bez výrazných doplnkov.

Takýto monochromatický look je veľmi príjemný a budete v ňom pôsobiť skutočne žensky aj sexi. 

Chic elegancia

Biela farba je synonymom čistoty, nežnosti a nevinnosti. Avšak samozrejme môžete k svojmu outfitu pridať štipku farby. Či už sa vyhráte s topánkami alebo kabelkou. Doplnky noste rovnako odvážne ako šperky. A áno, pokojne ju kombinujte aj s takýmito výraznými topánkami v čiernej.

Kým, kedysi by to bolo neprípustné, dnes už to neplatí. Móda sa neustále mení, takže to, čo sa kedysi považovalo za zákon, by dnes mohlo byť zastarané. 

Uvoľnená rafinovanosť

Ak máte skôr kyprejšie tvary, snažte sa voliť strihy, ktoré nie sú úplne priliehavé. Voľnosť dodáte stylingu aj obyčajnou oversize košeľou, či širšími šortkami.

Mohlo by vás zaujímať: Letné stylingy, ktoré si zamilujete: Šaty a sukne hrajú prím, nebojte sa do módy vrátiť ženskosť

Azda netreba dodávať, že toto je vzorec outfitu, na ktorý sa môžete spoľahnúť - v každom veku a v akejkoľvek forme. 

- Najčítanejšie -