Presunúť na hlavný obsah

Skin love: Kožené prvky hlásia comeback vo veľkom, od sukní, kabátikov až po overalové variácie

Móda

Móda v sebe nesie široké spektrum možností sebavyjadrenia. A je len na vás, či podľahnete nadčasovosti alebo aktuálnym trendom. Koža je však elementom, ktorý vo fashion svete zostáva. Pozrite sa ako takéto kúsky nosiť a kombinovať.

Keď jar praje rôznorodosti

Kožené kúsky sa stávajú čoraz obľúbenejšími najmä v tomto období. Dokonca na jar aj počas leta ich viete skvele využiť a krásne kombinovať. Nosia sa kabátiky, klasické leather jackets, košele, sukne, nohavice, ale aj overaly. Variabilita je v tomto smere obrovská a je len na vás po čom siahnete.

Inšpirujte sa: Športové stylingy, ktoré sú IN: Módne trendy ovládli tenisky, ktoré si s týmito outfitmi zamilujete

Napríklad košeľa je absolútne univerzálny prvok, ktorý vám vyčaruje wau efekt na počkanie. Pri koži je dobré voliť najmä čiernu farbu, keďže tá pridáva na elegancii, budete pôsobiť subtílnejšie a najlepšie dokážete tento odtieň kombinovať. 

Koncept elegancie a hravej estetiky

Vôbec sa však netreba báť ani hnedých tónov v rôznych odtieňoch. Najmä počas leta oceníte aj túto farbu. Pekne vyznie monochromatický look, ale hodí sa k nej aj biela, či smaragdová. Kožené šortky sú na jar ako stvorené, rovnako aj počas letných večerov.

Práve s bielou košeľou, či takou v rovnakom tóne viete dosiahnuť skutočne výnimočný styling, s ktorým určite upútate.

Ready-to-party look

Niečo, pre odvážnejšie duše, no rozhodne ide o zaujímavý a doslova hviezdy look. Kožené nohavice majú svojich priznivcov a ak milujete uvoľnenosť, ležérnosť a istú dávu extravagancie, toto je pre vás ako stvorené. Kombinácia pletenín a kože je roky obľúbenou a na tom sa nič nemení.

Neprehliadnite: Sporty chic: Farba roka 2022 sa preniesla aj do športových kreácií, toto sú najväčšie trendy

Určite siahnite po podpätkoch, ktoré to celé podčiarknu a ak patríte medzi rebelky, rukavičkami ako čerešničkou na torte, to dáte jasne najavo. Nielen na párty ako stvorené!

- Najčítanejšie -