Presunúť na hlavný obsah

Tieto 4 znamenia majú na mužov magickú moc: Dokážu si ich omotať najrýchlejšie. V čom sú ich zbrane?

Partnerské vzťahy

Aké znamenie zverokruhu sa vyznačuje istými vlastnosťami. Niektoré z nich napríklad tým, že na mužov pôsobia priam hypnoticky. Ktoré to sú?

Ryby

Sú éterické, energické, rafinované a veľmi citlivé, no zároveň ženské. Muži sa po boku týchto žien nikdy nenudia a zisťujú to už po prvých minútach konverzácie. Preto dokáže toto znamenie pomotať hlavu takmer každému chlapovi. Medzi ich plusové stránky tiež patrí spontánnosť, ktorá fascinuje nejedného muža. Aj zadaného. Takže veľký pozor na ženy narodené v tomto znamení, ak nechcete prísť o svojho priateľa. 

Mohlo by vás zaujímať: Týchto 5 znamení zverokruhu čaká v budúcom roku najviac zmien: Patríte medzi ne a na čo sa pripraviť?

Rak

Ženy narodené v tomto znamení sa vyznačujú láskou k rodine. Je to ich priorita a preto mnohí muži si často za životné partnerky vyberajú práve ženy narodené v tomto znamení. Zároveň sú veľmi tajomné, vždy majú v rukáve nejaké skryté veci, ktoré chcú všetci odhaliť. A to im dáva výhody manipulovať so silnejšími polovičkami. 

Neprehliadnite: Tieto 4 znamenia patria medzi najúspešnejšie: Koho čaká život presne podľa očakávania?

Panna

Panny sú veľmi inteligentné ženy, čo fascinuje nejedného muža. Na prvý pohľad pôsobia veľmi jemno a krehko, čo v kombinácii s rozumom dokáže rozvášniť chlapovi v priebehu minúty. Tieto ženy presne vedia, čo chcú a vďaka múdrej hlavičke vedia, ako to využiť vo svoj prospech. 

Škorpión

Medzi túto štvoricu patrí aj toto znamenie. Škorpiónky sršia sexepílom a tiež sa o nich hovorí, že sú vášnivé milenky. Ak to má chlap možnosť zistiť, nechce sa už takejto ženy vzdať. Veď ktorý muž by nechcel mať pri sebe pravú femme fatale?

Prečítajte si: Do svojho nezáväzného sexuálneho partnera som sa zaľúbila: Pochopila som, že toto je jediné riešenie, ako z toho von