Presunúť na hlavný obsah

Robila som mu spoločnosť na služobnej ceste: Tomuto prestaňte veriť, ak nechcete, aby vás muž vodil za nos

Partnerské vzťahy

Kika o pozornosť mužov nikdy nemusela prosiť, mala v sebe jednoducho niečo, čo bolo pre nich ako magnet. Vďaka bohatým skúsenostiam však odhalila jednu vec, s ktorou sa chce teraz podeliť s ostatnými ženami.

Vždy som mala šťastie na tzv. bad boys, teda zlých chlapcov. Točilo sa okolo mňa veľa mužov, ale boli to rovnaké typy. Čas strávený s nimi bol fajn, nemôžem si sťažovať. Spočiatku som medzi nimi naivne hľadala aj lásku svojho života, ale život ma časom naučil, že netreba mať vždy ilúzie a tak som začala žiť tak, aby som sa na nič neviazala. 

Prečítajte si tiež: Medových týždňov sme sa nedočkali: Tieto fotky zo svadby odhalili, čo som si na manželovi po celý čas nevšimla

Vedela som, že nie som jediná

Čím skôr som pochopila zmýšľanie mužov, tým menej som bola v živote sklamaná a zažívala som bolestivé chvíle. Povedala som si, že mladom veku, aký mám, sa neoplatí stresovať sa tým, či budem jeho vyvolenou alebo nie. 
Istý čas som randila s Filipom, úspešným manažérom, ktorý si mohol ženy vyberať, stačilo si ukázať prstom, a to doslova. Boli chvíle, kedy som ani nechápala, čo na mne vidí. Bol veľmi pozorný a keď bol so mnou, venoval mi svoju pozornosť maximálne. Bol veľmi galantný a časom sme spolu trávili všetok čas mimo práce. Dával mi najavo, ako veľmi mu chýbam a po pár mesiacoch známosti ma začal brávať aj na služobné cesty. Keďže som bola nad vecou, k nášmu vzťahu som tak aj pristupovala a snažila som sa na ten vzťah príliš neupnúť. Možno práve to mu na mne napokon najviac imponovalo. Vedela som však, že nie som jeho jediná. To z muža jednoducho vycítite a tie ženy, ktoré to nevedia rozoznať, to len nechcú vidieť. 

Z pozície milenky som potom zistila, ako klame ženám

Život na voľnej nohe ma naučil jedno – spoznať klamstvá a zavádzanie mužov. Tí sú už dnes oveľa vynaliezavejší a majú svoje taktiky. S Filipom sme každé ráno mali fakt kvalitný sex a predtým, ako odišiel na pracovné mítingy sme si radšej vždy privstali, len aby si „svoju rannú dávku“ stihol užiť. Keďže som sa nejavila ako žiadna stíhačka a on si o mne myslel, že o mňa majú záujem aj iní muži, nedával si vôbec pozor na mobil. 
V jeden večer, keď bol v sprche, tak mi to predsa len nedalo a musela som nahliadnuť. Počas nášho pobytu ho nemal ani zablokovaný. Často si ma totiž naň fotil v šteklivých záberoch a zabávali sme sa na tom. 
Vtedy som zistila, že má dokonca partnerku, ktorá s ním v Bratislave žije. To bude asi dôvod, prečo ma po niekoľkých mesiacoch vôbec nepozval k sebe domov a prečo nikdy nepadla reč na to, že by sme spolu mohli skúsiť aj bývať. Nič to so mnou nerobilo, ako som spomínala, čím skôr sa nastavíte na tieto veci, tým menšie sklamanie potom zažijete. 

Neprehliadnite: Vzal som si ženu snov: Jedna jej záľuba, s ktorou nechcela skoncovať ani po svadbe, ma prinútila sa rozviesť

Dokonalé alibi na mieru, všímajte si však tento detail

Ako alibi však používal dokonalú vec – vždy ráno pred odchodom na míting a ešte predtým, ako sme mali spolu sex, posielal svojej žene domov rôzne fotografie, čo robí. Raz to bolo, že sedí v taxíku v zápche po ceste na míting, samozrejme krásne nahodený v obleku s vetou, ako veľmi mu jeho miláčik chýba. Inokedy jej poslal fotografiu, kde je do pol pása nahý a spotený vo fitku o šiestej ráno. Spotený síce v tom čase bol, ale so mnou v posteli alebo v sprche...
Jeho žena mu na všetko naletela, ale povedzme si úprimne, kto by nenaletel. Mal to totiž dokonale premyslené. Keď s ním chcela totiž volať, nikdy sa to neudialo a zalepil jej oči aj ústa tými najmilšími gestami a džentlmenským zdvorilým správaním.

- Najčítanejšie -