Presunúť na hlavný obsah

Do žien v tomto znamení sa muži najviac zamilovávajú: Rovnako rýchlo ich však aj opúšťajú, viete prečo?

Partnerské vzťahy

Tieto ženy sa často ocitnú najskôr v trojuholníku a potom si svojho vyhliadnutého muža uchmatnú pre seba. Chlapovi dokážu pomotať hlavu a zmysly za veľmi krátky čas.

Ženy narodené v letných mesiacoch, od 23.7. do 22.8. sú veľmi rady stredobodom pozornosti. Patria medzi akčné typy a keď im nie sú venované pohľady všade prítomných, okamžite sa prestávajú v takejto spoločnosti baviť. Potrebujú cítiť, že sú to práve ony, ktoré vzbudzujú záujem. Často patria medzi tie ženy, ktoré majú najviac „selfíčiek“. Majú sa rady a rady sa na seba pozerajú. Rovnaký a ešte lepší prístup si vyžadujú od svojej budúcej polovičky. 

Prečítajte si: Veľký novoročný horoskop 2020 podľa veštice na mieru: Vodnári ukončia jednu životnú etapu, Strelci stretnú životnú lásku

Levica (23.7. – 22.8.): Rada sa predvádza

Levice to majú v krvi, radi sa predvádzajú a radi sa točia v prítomnosti pekných ľudí. O mužov nemajú núdzu a sú to práve Levice, ktoré v otázkach nevery bývajú často spomínané. Ak sa im daný muž páči a rozhodnú sa, že je to práve on, koho si zaumienia, nikto im to z hlavy nedostane, ani najlepšia kamarátka. 

Zvádzanie je im prirodzené a robia to aj vtedy, keď o tom samy netušia. Myslia si o sebe, že sú výnimočné a nerady sú, keď ich niekto porovnáva s "bežnými" ženami. Svoje ženské zbrane a sebavedomie tak dokonale vedia využiť vo svoj vlastný prospech. 

Čítajte tiež: Magický rok 2020: V čom sa bude niesť a čo znamená toto číslo z pohľadu numerológie?

Sebavedomie ich vie dostať sa v rebríčku najvyššie

Ženy Levice chcú na okolie pôsobiť vždy dokonale a nedostupne. Na druhej strane ide o ženy, ktoré vedia, aký prejav zvoliť, aby zaujali pozornosť. Vedia, ako lichotiť a ospevovať mužov tak, aby sa pre nich stali ešte atraktívnejšími. Niekedy to býva súčasť hry. Pri týchto ženách totiž nikdy nemáte istotu, čo myslia naozaj vážne a čo je len súčasť ich hry za účelom dosiahnutia svojich tajných úmyslov. Heroický a kráľovský charakter z nich robí miestami povýšenecké osoby, čo spočiatku môže chlapovi učarovať, ale neskôr mnoho z nich zistí, že sa so svojím egom nedokážu podriaďovať.

Muž, s ktorým nakoniec žijú v manželstve

Práve to, čo im na začiatku imponuje na ženách, sa stáva zároveň zraniteľnou časťou ich vzťahu. Máloktorý muž dokáže toľko ustupovať žene. Aj preto sa často stáva, že muži im dajú zbohom ešte skôr, ako si myslia. 

Pýtate sa, s kým potom Levice žijú, keď si môžu vyberať z toľkých mužov? Samozrejme, nezostávajú samy, to by bolo pre ne ešte horšie na psychiku. Paradoxne majú po svojom boku v manželstve väčšinou mužov úplne opačného typu. Takých, ktorí sú schopní sa im podriadiť a žiť tak trochu "pod papučou". 

- Najčítanejšie -