Presunúť na hlavný obsah

Muži narodení v týchto znameniach patria medzi extrémne náročných a komplikovaných: Máte takého po svojom boku?

Partnerské vzťahy

Ste si úplne istá tým, s kým žijete? Pozrite sa spolu s nami, ktorí muži patri medzi najviac komplikovaných. Ak to odhalíte, zároveň vám bude jasné, ako na nich.

Jasné, každý máme svoje pozitívne aj negatívne stránky. No niektorí muži patria do kategórie tých o niečo viac komplikovaných. Viete, s kým je náročnejšie žiť, pretože komunikácia a vysvetľovanie nepatria medzi ich najsilnejšie stránky? My áno. 

Prečítajte si: Muži narodení v týchto znameniach majú majetnícke sklony: Na koho si dať pozor?

Nikdy neviete, v akej nálade ich zastihnete

Sú typy ľudí, ktorí si vychádzajú naozaj s každým a potom tie, komu vyhovuje málokto. Ak máte po svojom boku polovičku narodenú v znamení Barana, či Leva, dobre viete, že o vypäté chvíle často nemáte núdzu. Práve títo muži bývajú veľmi emocionálni a náladoví. Nikdy v podstate neviete, v akej nálade ich akurát zastihnete. Ak majú dobrý deň, dali by vám aj posledné, dokázali by sa rozdať a naopak, ak im niečo sadne na nos, verte, že nudiť sa s nimi nebudete. Nanešťastie mnohokrát povedia človeku, ktorého majú radi niečo čo dokáže veľmi zraniť. Nemyslia to zle, avšak v danej chvíli premýšľať ani nedokážu a ovládajú ich len emócie, s ktorými nevedia vždy pracovať.

Neprehliadnite: V čase pred Vianocami som zistila niečo vážne z mojej minulosti: Napadlo by vám, že sa vám môže niečo takéto stať?

Na druhej strane je pre nich typické, že sa cítia prehnane sebavedomí. V niektorých chvíľach to človeku pripadá, že sa snažia byť nadradenými nad ostatnými. Je pri nich náročné presadiť svoj názor, nakoľko ak im nedáte za pravdu, končí to zväčša hádkou. Sloboda je pre nich veľmi dôležitá a snažia sa ju zachovať za akúkoľvek cenu. Aj tú, že vám ublížia. Samozrejme, ak majú po svojom boku niekoho veľmi chápavého a keď im dokáže ustupovať, môžete mať pekný vzťah. Len to chce veľkú dávku trpezlivosti. A úprimne, tú nemá každý...

Myslíte, že to na tieto znamenia sedí?

spolu hlasovalo 1296 ľudí

Áno
1109
Nie
187

- Najčítanejšie -