Presunúť na hlavný obsah

Na našej svadbe sa medzi hosťami objavila žena z manželovej minulosti: Takéto poníženie som od neho nečakala

Partnerské vzťahy

Pred svadbou som pociťovala silnú nervozitu, ničomu zvláštnemu som to však nepripisovala. Akoby som však tušila, že sa stane niečo zlé...

Keď ma Andrej požiadal o ruku, náš vzťah prechádzal krízou a bolo to akési znamenie, že je čas na nové začiatky. Náš vzťah nebol dovtedy zlý, to sa nedá povedať, upadol však, tak ako vo väčšine prípadov, do stereotypu. 

Svadbu som brala ako začiatok niečoho nového, ako dosť silné znamenie, že chce so mnou Andrej stráviť zvyšok svojho života. Nebola som však typ nevesty, ktorý by sa išiel kvôli svadbe zblázniť a prípravy mi netrvali ani rok. Napriek tomu som pred svadbou pociťovala pár dní nervozitu, či všetko dobre dopadne a čo, ak nie. 

Prečítajte si: Manželka mi tvrdila, že chodí na nočnú smenu: Takto ma vodila za nos, až kým sa jedného dňa neprevalilo, čo robí

Všimla som si ženu, ktorú som nepoznala

V deň našej svadby všetko išlo ako malo, až na pár detailov, ale to nebolo podstatné. Zo začiatku som si ju vôbec nevšimla, ale neskôr mi do oka padla neznáma žena. Počet hostí som nemala veľa a nie že by som ich jednotlivo počítala, ale túto ženu som nepoznala a nemala som poňatia, o koho ide. Potom som na ňu chvíľu zabudla, ale potom mi udrela do očí opäť a nebola sama.

Nebola tam sama

Bola tam s dcérkou, ktorá mohla mať tak tri-štyri roky. Stále som si myslela, že niekde v okolí sa nachádza aj jej manžel a zrejme to je niekto z Andrejovej strany známych alebo kolegov. 
Príliš často sa však pohybovala v našom okolí a medzi hosťami sa mi vždy ukazovala ako prvá. Môj novopečený manžel však nijako nereagoval. Tak som sa ho len tak spýtala, o koho ide a kde je jeho kolega, keď je tu celý čas tá pani sama. 
Andrej takmer skolaboval a v tom sa ich pohľady stretli. On bol červený a na smrť vystresovaný, ona sa usmievala. Najskôr som si myslela, že som povedala niečo zlé a celú chybu hľadala v sebe. Môj muž, s ktorým sme boli manželia len pol dňa ma okamžite odtiahol na toaletu a vedel, že má problém. V tom sa tam objavila aj táto „známa-neznáma.“

Chcela zažiť, aké je to vziať si ho za muža

Na svojej vlastnej svadbe som sa ako v zlom sne dozvedela, že môj manžel má dcéru s touto ženou. Na svadbu ju nikto z nás nepozval, zistila si to sama. Bola do Andreja dlhé roky zamilovaná a túžila, aby s ňou strávil život. On však nemal záujem a dokonca ani nevedel, že má dcéru. 
Vždy prezentovala len samú seba. O Andreja bola ochotná bojovať a ísť doslova cez mŕtvoly. Nevedela sa zmieriť s tým, že nie je jeho žena a keď sa dozvedela, že bude mať svadbu, chcela tam prísť, aby na vlastnej koži pocítila, aké by to bolo. Príde mi, že asi nebola celkom v poriadku. 

Neprehliadnite: Muži v tomto znamení sú najlepší milenci: Priťahujú ich ženy, ktoré nečakajú len na mužskú iniciatívu

Ich ostrá výmena názorov sa na mieste zvrtla natoľko, že som musela odísť. Našťastie, dokázala som pred rodinou toto poníženie ustáť tak, aby si ako-tak nikto nič nevšimol. Najviac mi bolo ľúto mojich rodičov a blízkych, nechcela som sa cítiť verejne takto zahanbená. 
To, či Andrej o svojej dcére vedel alebo nie, sa asi nikdy nedozviem. Bola to však posledná kvapka v našom vzťahu a možno tým, že vzťah bol chladný už pred svadbou, bol rozchod pre mňa aj po tomto zvládnuteľný. Netvrdím, že ma to nezasiahlo, bola to bolesť, obrovská, ale som rada, že som sa nakoniec od tohto muža odsťahovala ešte predtým, kým sme mali my dvaja deti. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe