Presunúť na hlavný obsah

Na tieto typy mužov by ste si mali dať pozor: Podľa zverokruhu patria medzi najnestabilnejších partnerov

Partnerské vzťahy

Niektorí muži jednoducho nie sú pre dlhodobé zväzky stvorení. Viete, pri kom by ste mai minimlálne zbystrič pozornosť a predsa len byť o niečo opatrnejšia? My ÁNO.

Žiaľ je to tak, niektorí muži jednoducho nie sú prototypom ideálneho partnera. A už vôbec nie sú na dlhodobé zväzky stvorení. Neznamená to, že vo vašom živote nemajú zohrávať žiadnu rolu, no minimálne by ste vrámci zamilovanosti pri nich mali byť opatrnejšie. Tušíte o ktoré znamenia podľa zverokruhu ide? My veru áno. 

Prečítajte si: Môj manžel odmietal so mnou spávať: Nikdy nezabudnem na ten zlomový moment, kedy som zistila prečo

Ryby

Aj keď muži narodení v tomto znamení patria medzi mimoriadne empatických a citlivých, nie je to vo vzťahu s nimi také ružové ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. A môžu za to práve spomínané dve vlastnosti. Majú totiž veľmi veľké tendencie citového vydierania, ak sa niečo nedeje presne tak ako si predstavujú. V hre na city sú doslova majstrami a majú aj značné manipulatívne sklony. Mnohokrát nedokážu vyjadriť svoj názor a radšej sú ticho. Napokon to v nich však tak kumuluje, až tak, že po čase vybuchnú a odnesie si to práve ich najbližšia osoba. 

Váhy 

Hoci to tak na prvý pohľad nevyzerá, povahovými vlastnosťami a črtami sú Váhy veľmi podobné Strelcovi. Sú mimoriadne impulzívne, potrebujú slobodu a sebeckosť je ich výraznou črtou. Ak si zrátate dve a dve, toto nie je príliš veľká devíza, pre budúcnosť akéhokoľvek vzťahu. Práve preto sa radia do kategórie najnestabilnejších partnerov. 

Prečítajte si: Môj manžel odmietal so mnou spávať: Nikdy nezabudnem na ten zlomový moment, kedy som zistila prečo

Škorpión

Tvrdohlaví, svojskí, málovravní a prelietaví. Aj tak možno definovať mužov narodených v znamení Škorpióna. Neradi vo vzťahu komunikujú a ak nastane akýkoľvek problém, radšej sklopia uši a nevyjadrujú sa k danej situácii. Nechcú byť totiž konfrontovaní s akýmkoľvek vlastným zlyhaním. Toto znamenia nemá rado zmeny a nedokáže si priznať vlastnú chybu. A to je veru značný problém, pokiaľ s niekým takým plánujete budúcnosť, nemyslíte?

Mali ste partnera narodeného v jednom z týchto znamení?

spolu hlasovalo 420 ľudí

Áno
335
Nie
85

- Najčítanejšie -