Presunúť na hlavný obsah

Hoci randil so mnou, stále miloval svoju bývalú: Aké je to žiť po boku muža, o ktorom viete, že túži po inej?

Partnerské vzťahy

Táňa chodila s Emilom viac ako pol roka. A veľmi ho ľúbila. Aj on ju. Nie však tak veľmi ako svoju bývalú. No a aj napriek tomu, že to Táňa vedela, rozhodla sa s ním zostať… Prečo občas robíme nepochopiteľné rozhodnutia?

Táňa sa dala s Emilom dokopy tesne po jeho dlhoročnom vzťahu. So svojou ex chodil 11 rokov a tesne pred svadbou od neho odišla. Zaľúbila sa do kolegu z práce, zbalila si veci a v podstate týždeň pred svadbou bez slova zmizla. Emil to nedokázal pochopiť. Neustále si v sebe vyčítal to, prečo sa to stalo. Úprimne a veľmi ju totiž ľúbil a život bez nej si nedokázal predstaviť. Jeden večer, keď zapíjal žiaľ, zoznámil sa s Táňou...

Prečítajte si: Môj manžel odmietal so mnou spávať: Nikdy nezabudnem na ten zlomový moment, kedy som zistila prečo

Pamätám si na naše prvé stretnutie. Mal v sebe viac alkoholu ako je únosné, smeje sa Táňa. Bol tak milo opitý, až si ma získal. V podstate mi v ten večer zhrnul celý svoj život za ostatných 35 rokov. Dozvedela som aj veci, ktoré som nepotrebovala vedieť. Skončili sme u neho doma, no samozrejme k ničomu medzi nami neprišlo. Keď sa ráno zobudil, bol priam dokonalý. Síce s malou opicou, no hneď sa vypytoval, či veľmi nevyvádzal, pripravil mi kávu, raňajky a dlho sme sa rozprávali. Skvele sme si sadli. Naše stretnutia pokračovali a do necelých troch týždňov sme tvorili pár. Dávno som nebola tak veľmi zaľúbená.”

Aj napriek tomu, že ľúbi inú, zostanem s ním....

Táňa sa k Emilovi nasťahovala a prežívala eufóriu spokojnosti. Nikdy nemala tak pozorného a super frajera. Emil sa o ňu príkladne staral, venoval sa jej, veľa času trávili spoločne, robili si množstvo výletov. Ale aj po polroku randenia cítila, že je Emil často mysľou niekde inde. Až v jeden deň, keď stretli na raňajkách v meste jeho bývalú, pochopila v čom to je. 

Prečítajte si: Môj manžel odmietal so mnou spávať: Nikdy nezabudnem na ten zlomový moment, kedy som zistila prečo

"Keď ju uvidel, pozeral sa na ňu presne tak ako človek, ktorý ľúbi najúprimnejšie na svete. Sama som cítila, že je na ňu stále neuveriteľne naviazaný. Bola som v šoku, no zároveň som to niekde vzadu dobre vedela. Stále ju ľúbil. A stačila by jediná jej veta a odišiel by odo mňa. Ona však bola citovo už dávno inde a Emil ju nazaujímal. Horko ťažko ho len pozdravila. Aj napriek tomu, že viem, ako stále ľúbi svoju ex, nechcem od neho odísť. Verím, že jeho láska k nej časom vyprchá a tak ako sa pozeral na ňu, bude hľadieť na mňa… Urobím pre to aj nemožné.”

Dokázali by ste fungovť vo vzťahu, ak by ste vedeli, že muž po Vašom boku miluje inú?

spolu hlasovalo 404 ľudí

Áno
39
Nie
365

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus