Presunúť na hlavný obsah

Muži v tomto znamení sú najlepší milenci: Priťahujú ich ženy, ktoré nečakajú len na mužskú iniciatívu

Partnerské vzťahy

Sexuálne fantázie, ktoré im kolujú v predstavách sú plné vzrušenia a dobrodružstiev. Muž, v ktorom znamení sa radí medzi najvášnivejších milencov?

Niektorí muži to jednoducho majú v krvi a vedia, ako pristupovať k ženám. Svojou charizmou a šarmom ich dokážu zhypnotizovať. Správanie džentlmena majú pod palcom. Existuje viacero charakteristík, ktoré z nich robia alfa samcov alebo najvášnivejších milencov spomedzi všetkých znamení. 

Prečítajte si: Môj manžel odmietal so mnou spávať: Nikdy nezabudnem na ten zlomový moment, kedy som zistila prečo

Na ženy majú vyššie nároky

Muži narodení v znamení Strelca (23.11. – 21.12.) radi napredujú vpred a v spoločnosti sa usilujú o vysoké postavenie a s ním súvisiace uznanie. V súkromí však patria medzi ohnivé živly. Majú väčšinou súmernú mužskú postavu, sebavedomú chôdzu a priame vystupovanie. Niekedy pôsobia tajomne a držia si akýsi odstup. V skutočnosti však v sebe hromadia vášeň a zmysel pre dobrodružstvo. 
Rovnako ako sú oni sami nároční, vyhľadávajú aj ženy. Nároky majú vysoké. Výzor nepovažujú za niečo, čo by bolo povrchné. Majú radi krásne a sebavedomé ženy. Sú otvorení akýmkoľvek erotickým experimentom a milujú dobrodružstvá. Priťahujú ich ženy, ktorým slovné spojenie sexuálne hračky nie je cudzie a dokážu prežiť niekoľkonásobný orgazmus. 

Neprehliadnite: Na radu manželovej sekretárky sme išli do tohto rezortu na dovolenku: Jedna zo žien si dala dolu vrchný diel a potom...

Najvášnivejší, jednoducho najlepší milenci

Strelec si právom získal označenie najvášnivejšieho milenca. Čím je starší, tým viac sa jeho charizma znásobí. Je magnetom pre všetky generácie žien. Jeho bohaté sexuálne skúsenosti z neho robia posteľového kráľa. Ak sa raz ocitnete v jeho posteli, nebudete ju chcieť už opustiť. Latku dokážu nastaviť tak vysoko, že muži, ktorí prídu po nich to budú mať ťažké. Aj preto sa svojím ex milenkám neustále vynárajú predstavy s ním. 
Svojich kvalít si je Strelec vedomý. Rád sa zahráva so ženskou pozornosťou a príťažlivosťou. Romantickejšie duše by však mali zbystrieť a zachovať rozum, inak sa môže stať, že skončia v prítomnosti Strelca so zlomeným srdcom. Muž v znamení Strelca je totiž nepredvídateľný. Na jednej strane pri ňom stojí zástup žien, na strane druhej má oči len a len pre vás. Toto gesto však môže byť niekedy zradné. Od lámača ženských sŕdc totiž nemá ďaleko.

- Najčítanejšie -