Presunúť na hlavný obsah

Existuje ideálny počet milencov? Koľko chlapov vo svojom živote môžete pred svojím mužom priznať?

Partnerské vzťahy

Pokiaľ máte za sebou viacero neúspešných vzťahov, vieme, aké číslo môžete pred svojou aktuálnou polovičkou priznať. Čo je ešte v pohode a čo prekračuje pomyselnú, povolenú hranicu vrámci únosnosti?

Máte za sebou niekoľko neúspešných vzťahov a zdá sa vám, že ste konečne našli pána ”Božského”? No nakoľko počet vašich milencov nebol úplne najnižší, váhate, čo mu na túto otázku odpovedať? Existuje vôbec ideálny počet milencov, kedy žena nie je po množstve neúspešných vzťahov, považovaná za promiskuitnú? Áno to číslo je reálne. A my vieme, čo môžete vysloviť nahlas.

Mohlo by vás zaujímať: Rozchod miesto svadby: Môj partner ma z istého dôvodu vymenil za ženu, ktorú som po jeho boku čakala najmenej

Koľko milencov je veľa? A koľko zase málo? 

To pomyslené číslo, kedy žena nie je na jednej strane neskúsená a na druhej nestála, teda zlatá stredná cesta je 10. Áno vieme, nie je to najmenej. Ale rátajú sa do toho aj muži, ktorí sa vo vašom živote objavili hoci len na chvíľku. Mohli to byť len 2 - 3 rande, ale do toho čísla sa to ráta. Práve pre mužov je počet vašich ”ex” oveľa podstatnejší, ako ste zrejme predpokladali. Najmä pri výbere životnej partnerky, to pre nich veľa znamená. A orientujú sa na základe toho, či vo vzťahu zostať alebo odísť. No tento počet nebol vždy prípustný taký vysoký. Je to len posledná obdobie modernej doby.

Neprehliadnite: V mojom vzťahu bolo všetko v poriadku, kým sa do toho nezaplietla tretia osoba: No nebola to milenka

Kedysi to bola necelá polovica, ktorú okolie akceptovalo. Ide o znak toho, že 21. storočie je vrámci vzťahov oveľa tolerantnejšie a chápavejšie.  Samozrejme sa tomuto pripsôobilo aj mužské pohlavie. Takže ak sa vás na budúcom rande opýta, koľko chlapov sa vo vašom živote objavilo pred ním, nemusíte sa vôbec báť povedať to nahlas. Navyše, ak budete úprimná, je veľmi pravdepodobné, že vám aj on povie pravdu o svojich bývalých. 

Čítajte tiež: Toto mi manžel povedal len pár dní pred svadbou. Dodnes ľutujem, že som nepočúvla svoj vnútorný hlas

Je podľa Vás desať bývalých milencov, v živote vašej polovičky akceptovateľné číslo?

spolu hlasovalo 1167 ľudí

Áno
292
Nie
875