Presunúť na hlavný obsah

Nevedel sa zmieriť s tým, že som teraz atraktívnejšia: Toto bol moment, keď ma v spoločnosti neskutočne ponížil

Sex a vzťahy

Ľubica bola na seba skutočne hrdá, pretože sa jej po rokoch konečne podarilo schudnúť na veľkosť, akú chcela, možno aj viac. Zrazu bola skutočne štíhla a neušlo to oku mnohých mužov, ani toho jej vlastného. Ten však reagoval tak, akoby nebola čakala.

Chcela som zistiť, či mám v sebe to sebazaprenie

Hoci bola naša známa Ľubica už aj zadaná a jej priateľovi Jurajovi neprekážala jej nadváha, neustále mala potrebu to na sebe zmeniť. „Chcela som sa cítiť lepšie, atraktívnejšie, chcela som zistiť, či mám skutočne v sebe to sebazaprenie, že dokážem so svojím telom niečo urobiť. Preto som začala brať chudnutie tentokrát poctivo. Chodila som do fitka, mala tam svojho trénera, poradcu na stravu. Snažila som sa byť poctivá, robiť všetko tak ako sa má. Skutočne som sa obmedzovala, častokrát som si musela odriecť svoj obľúbený dezert, obľúbené jedlo, ale výsledok stál za to,“ opisuje svoju skúsenosť s chudnutím naša známa.

Mohlo by vás zaujímať: V tejto etape vzťahu sa náš život obrátil hore nohami: Manžel mi vyčíta každú maličkosť, čo s tým?

Vnímala som obdivné pohľady mužov aj žien

Ľubici sa podarilo za pol roka schudnúť neuveriteľných 35 kilogramov a bola na seba hrdá. Samozrejme po takejto rapídnej zmene si musela zaobstarať nové oblečenie, keďže jej bolo všetko voľné. K tomu sa rozhodla podstúpiť celkovú zmenu vzhľadu. Dala si prefarbiť hlavu na ryšavo a cítila sa skutočne sexi a sebavedome ako ešte nikdy vo svojom živote. „Musím povedať, že to bolo skutočne príjemné. Vnímala som na sebe obdivné pohľady mužov aj žien a poviem na rovinu, že som bola na seba hrdá. Jediný problém predstavoval môj priateľ Juraj. Myslela som si, že najviac doslova paf bude zo mňa práve on. Najskôr sa to aj zdalo. Videla som na jeho tvári prekvapenie. No, keď prehovoril, rýchlo ma schladil. Vraj prečo som to urobila. Už dosť, že ma pomaly nie je za čo chytiť, ešte sa dám aj prefarbiť. Páčili sa mu moje vlasy a čo som si to kúpila za handry? Vraj či som sa nevidela v zrkadle, vyzerám lacno. Nechápala som, pretože ja som ten dojem rozhodne nemala,“ pokračuje v rozprávaní Ľubica, ktorá bola z tejto priateľovej reakcie sklamaná a smutná.

Čítajte tiež: Partner bol posadnutý tým, že som mu neverná: Náš vzťah krachol na hlúpom vtipe, ktorý dnes ľutujem

Nevedel sa zmieriť s tým, že som teraz atraktívnejšia

Potom sa stalo, že išli spolu na večeru a zabaviť sa do neďalekého podniku od nich. Juraj išiel k baru a zatiaľ čo tam stál, si všimol, ako pri Ľubici stojí muž, usmieva sa na ňu a očividne ju pozýva na drink. „Podľa mňa to bolo milé, ale hneď som mu vysvetlila, že som zadaná a on sa chystal odísť. No to už sa za nami rozbehol nazúrený Juraj a vyrobil škandál. Začal ziapať po ňom aj po mne, že sa správam ako taká štetka. Že či som na toto potrebovala schudnúť... Aby som sa mohla vláčiť s inými chlapmi. Cítila som sa urazená a ponížená a odišla som domov aj poriadne nahnevaná,“ rozpráva nám naša známa. Potom, čo prišli domov,  sa však nemienil Juraj ospravedlniť, ale naopak pokračoval. „V tej chvíli som pochopila, o čo mu ide. Jednoducho sa nevedel zmieriť s tým, že som takto atraktívnejšia, a že si ma muži všímajú. Pravdepodobne mu vyhovovalo, keď som bola pri sebe a nestarala sa o až tak o seba. Pretože mal istotu, že po mne nikto nevyštartuje. Terez sa situácia zmenila a on sa cíti menejcenný, ohrozený“ uvedomila si Ľubica.

Neprehliadnite: Môj partner má dve tváre: Ku mne je milý a pozorný, na verejnosti pred ostatnými ma však často takto ponižuje

Evidentne mal problém sám so sebou

Vraj aj keď sa po tejto hádke horko-ťažko udobrili, nakoniec sa takýchto situácií objavilo čoraz viac a častejšie a ona pochopila, že takto to ďalej nepôjde. Nenechala sa zdeptať jeho neskôr až posmešnými komentármi na adresu jej vzhľadu, pretože si verila a nakoniec sa s ním rozišla. „Samozrejme každému v okolí vykladal, že som ho chudáka nechala kvôli inému, iným, ale toho som si už nevšímala. Vedela som, že Juraj má evidentne problémy sám so sebou, nie ja som jeho problém,“ končí svoj príbeh Ľubica.

- Najčítanejšie -