Presunúť na hlavný obsah

Muž mi dvoril, aj napriek tomu, že som zadaná: Neostalo to iba pri rozhovore, do práce mi poslal zvláštne balíčky

Partnerské vzťahy

S kamarátkami sme si urobili pekný babský večer a vyrazili sme si na módnu prehliadku. Pozreli sme si novú kolekciu na jeseň a zimu od slovenskej módnej návrhárky, a potom sme sa šli zabávať na afterparty.

Okolo krúžil útly muž

Prv sme sa najedli. Dali sme si rôzne špecialitky a potom sme plánovali zaútočiť na candy bar, ktorý praskal vo švíkoch. Makrónky, Pavlove torty či ovocné poháre, všetci si vychutnávali dezerty od výmyslu sveta. Kým sme však my dojedli večeru, stoly s koláčmi už boli prázdne. Tak sme prešli rovno k baru, kde sa podávali drinky a víno. Atmosféra bola príjemná, s kamarátkami sme si dobre pokecali, keď sa zrazu okolo nás začal krútiť útly muž. Najprv som mu nevenovala pozornosť, no keď sa ma snažil zhypnotizovať pohľadom, nedalo sa to ignorovať.

Prečítajte si: Stretávala som sa s nádherným mužom: Kvôli tomuto podstatnému detailu som ho ďalej už nechcela vidieť

Bol to typ gentlemana 

Išli sme si objednať k baru ďalšie víno, keď nám vošiel do cesty a smelo sa opýtal: „Môžem vás na niečo pozvať?" opýtal sa s úsmevom na tvári, keďže celý catering bol pre hostí zadarmo. Zasmiali sme sa a povedali sme prečo nie, keďže malé rozptýlenie padlo vhod. S Tomášom sme sa rozprávali všetky spoločne, o módnej prehliadke, práci a tak podobne. Po chvíli som videla, že sa snaží čím viac dostať do mojej blízkosti. Keď sa mi potvrdili moje dohady o tom, že som mu sympatická, začala som hovoriť o partnerovi, no jemu to akosi nevadilo. Aj naďalej sa na mňa spokojne a uprene hľadel, akoby ma vôbec ani nepočúval. Bavili sme sa celkom dobre, no keďže už bolo neskoro, išli sme domov. Tomáš sa ponúkol, že nás hodí do mesta, na čo sme súhlasili, pretože sa nám nechcelo čakal na autobus či taxi. Keď sme šli autom okolo mojej práce, ukázala som kamarátke, kde máme nový office. Dorazili sme do mesta. Tam nás vysadil a počas vystupovania sa ma opýtal na moje priezvisko. Nepovedala som mu ho, no keďže nemám obyčajné prvé meno, veľmi rýchlo ma našiel na internete. To som však zistila až v pondelok v práci. 

Prekvapenie v práci

Čakala ma tam krabička. Najprv som rozmýšľala, čo som si objednala, no keď som si uvedomila, že na škatuľke nie je pečiatka z pošty, už som niečo tušila. Rozbalila som krabičku, v ktorej boli 3 makrónky. Vedela som, že je to od Tomáša, ktorému sme so srandy hovorili o nedostatku koláčov na cateringu. Vtedy sa priznal, že mal 7 makróniek, a tak sme sa do neho všetky s kamarátkami pustili. Poslal mi to ako odškodné, no nepodpísal sa. Mal to dobre premyslené, no aj keď mi dal vizitku a vedela som jeho meno, nepoďakovala som sa mu. Bolo by to milé, keby že som nezadaná, no takto mi to prišlo od neho trúfalé. 

Mohlo by vás zaujímať: Robila som letušku a bola som šokovaná zo správania kolegu pilota: Čerstvý otecko urobil niečo, na čo nezabudnem

Ďalšia pošta mi nahnala strach

Zásielku som dostala aj na ďalší týždeň. Už to bolo trošku strašidelné. Prišla som do kancelárie a našla opäť na stole obálku bez pečiatky z pošty. Jednoducho to do práce priniesol osobne. Zľakla som sa. Otvorila som obálku a v nej bolo CD-čko s mojimi a jeho iniciálami. Prešiel mi po chrbte mráz. Bol tam ešte list: „Musím sa priznať, že od momentu, ako som ťa spoznal, na teba stále myslím. A to až tak, že som po 8 rokoch pustil do hudby. Skladbu som urobil iba pre teba, hádam ti urobí radosť," písal Tomáš v liste. Takmer som odpadla. Keď som si to pustila, bol to nejaká zremixovaná pieseň, v ktorej sa spievalo The Only One. Vôbec sa mi nepáčila.

Nechcel premárniť šancu

Rozhodla som mu napísať, aby sme si veci ujasnili. Vysvetlila som mu ešte raz, že som zadaná a síce je tá snaha milá, no naháňa mi strach, keďže nerešpektuje to, že niekoho mám. Odpísal mi. Ospravedlnil sa, no argumentoval tým, že to musel vyskúšať, inak by si to vyčítal.Už som mu viac neodpísala a dúfam, že raz sa mu podarí osloviť tú správnu osobu, ktorú svojim správaním očarí a nenaženie jej strach. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus